Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama eko zywnosc

Wojciech Pietrzak - Zamiłowanie do przyrody, praca z ludźmi i skuteczność…

Wielu chłopców zawodowe marzenia rozpoczyna od chęci bycia, strażakiem, policjantem czy żołnierzem… Ja już od dzieciństwa myślałem o tym, aby zostać leśnikiem. Jak pamiętam z dzieciństwa, mnóstwo czasu spędzałem nad jeziorami i w lesie. Bardzo interesowało mnie to, po czym w lesie stąpam, jakie są gatunki drzew. W efekcie swoją zawodową edukację powiązałem z lasem, nauka w technikum leśnym oraz później na studiach gdzie profesjonalnie nauczono mnie odkrywania tajemnic przyrody. Ale leśnictwo to nie tylko odkrywanie tajemnic przyrody, to także gospodarka i praca z ludźmi.
Wojciech Pietrzak - Zamiłowanie do przyrody, praca z ludźmi i skuteczność…

Praca z ludźmi i w terenie jest dla mnie spełnieniem marzeń i zaszczytną służbą. Przyroda, zaś to jest coś wyjątkowego, to wymierny dowód na istnienie Boga. Pasjonuję się sokolnictwem, uprawą winorośli oraz historią. Poza tym lubię robić zdjęcia, uwielbiam czytać książki dot. historii Polski, lubię także dobre polskie kino i podróże. Najważniejsze jest dla mnie, że swoje pasje i zainteresowania, łącze ze swoją rodziną i cieszę się, że je akceptują.

Podobnie jak w pracę leśnika, całym sercem angażuje się w działalności społecznej, jest aktywnym działaczem Ligi Ochrony, angażuje się w działalność samorządową - bardzo ważne są dla mnie sprawy dotyczące mieszkańców Powiatu Gryfickiego o które staram się zabiegać w swojej aktywności politycznej. Nie zabiegam o poklask, nawet będąc w obecnej Radzie Powiatu Gryfickiego w gronie radnych opozycyjnych, starałem się szukać sposobów na rozwiązanie spraw ważnych dla gospodarki powiatu i naszych mieszkańców, niejednokrotnie skutecznie…  

Kandyduję do Rady Powiatu Gryfickiego po raz kolejny bo moje doświadczenie może się przydać w staraniach o rozwiązywanie kolejnych spraw które trzeba rozwiązać.

Moją dewizą jest praca dla dobra ludzi i powiatu.  


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 15°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklamaeko zywnosc
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama