Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Wojciech Pietrzak - Zamiłowanie do przyrody, praca z ludźmi i skuteczność…

Wielu chłopców zawodowe marzenia rozpoczyna od chęci bycia, strażakiem, policjantem czy żołnierzem… Ja już od dzieciństwa myślałem o tym, aby zostać leśnikiem. Jak pamiętam z dzieciństwa, mnóstwo czasu spędzałem nad jeziorami i w lesie. Bardzo interesowało mnie to, po czym w lesie stąpam, jakie są gatunki drzew. W efekcie swoją zawodową edukację powiązałem z lasem, nauka w technikum leśnym oraz później na studiach gdzie profesjonalnie nauczono mnie odkrywania tajemnic przyrody. Ale leśnictwo to nie tylko odkrywanie tajemnic przyrody, to także gospodarka i praca z ludźmi.
Wojciech Pietrzak - Zamiłowanie do przyrody, praca z ludźmi i skuteczność…

Praca z ludźmi i w terenie jest dla mnie spełnieniem marzeń i zaszczytną służbą. Przyroda, zaś to jest coś wyjątkowego, to wymierny dowód na istnienie Boga. Pasjonuję się sokolnictwem, uprawą winorośli oraz historią. Poza tym lubię robić zdjęcia, uwielbiam czytać książki dot. historii Polski, lubię także dobre polskie kino i podróże. Najważniejsze jest dla mnie, że swoje pasje i zainteresowania, łącze ze swoją rodziną i cieszę się, że je akceptują.

Podobnie jak w pracę leśnika, całym sercem angażuje się w działalności społecznej, jest aktywnym działaczem Ligi Ochrony, angażuje się w działalność samorządową - bardzo ważne są dla mnie sprawy dotyczące mieszkańców Powiatu Gryfickiego o które staram się zabiegać w swojej aktywności politycznej. Nie zabiegam o poklask, nawet będąc w obecnej Radzie Powiatu Gryfickiego w gronie radnych opozycyjnych, starałem się szukać sposobów na rozwiązanie spraw ważnych dla gospodarki powiatu i naszych mieszkańców, niejednokrotnie skutecznie…  

Kandyduję do Rady Powiatu Gryfickiego po raz kolejny bo moje doświadczenie może się przydać w staraniach o rozwiązywanie kolejnych spraw które trzeba rozwiązać.

Moją dewizą jest praca dla dobra ludzi i powiatu.  


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama