Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Płoty

SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

W środę, 18 maja w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie odbył się Wojewódzki Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, której przewodniczył biskup pomocniczy szczecińsko-kamieński Henryk Wejman.

Wczoraj, 12:14
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Płotach
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Płotach

Uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja w Płotach rozpoczęły się w kościele parafialnym okolicznościową Mszą Św. w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych i oficjalnych delegacji.

03.05.2022 20:40
KRUS - Sprzętowe wsparcie dla OSP z powiatu gryfickiego
KRUS - Sprzętowe wsparcie dla OSP z powiatu gryfickiego

Ochotniczym Strażom Pożarnym w Kiełpinie, Brojcach, Górzycy i Płotach zostało wręczonych 5 zestawów wyposażenia toreb medycznych typu R1.

15.04.2022 09:47    1
Płotowskie Biegi Przełajowe - „XIX CROSS MOKASYNA”
Płotowskie Biegi Przełajowe - „XIX CROSS MOKASYNA”

Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Na terenie Kompleksu Parkowego przy Nowym Zamku, odbyły się dziewiętnaste Płotowskie Biegi Przełajowe p.n. Cross Mokasyna.

06.04.2022 19:28
Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa
Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa

Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Płotach to Szkoła z bogatymi tradycjami. Jej absolwenci zajmują wiele kluczowych miejsc pracy zarówno w gminie Płoty jak i w całym kraju. Dzień otwarty ma przybliżyć szkołę uczniom szkół podstawowych jako propozycję ciekawej i praktycznej drogi zawodowej, ale i też zdobycia atrakcyjnych umiejętności w życiu pozazawodowym.

05.04.2022 11:32
Płotowskie Biegi Przełajowe  -  XIX CROSS MOKASYNA
Płotowskie Biegi Przełajowe - XIX CROSS MOKASYNA

Już 6 kwietnia, na terenie Kompleksu Parkowego przy Nowym Zamku, odbędą się dziewiętnaste Płotowskie Biegi Przełajowe p.n. Cross Mokasyna.

01.04.2022 11:59
W Płotach uroczyście obchodzono Dzień Kobiet
W Płotach uroczyście obchodzono Dzień Kobiet

Burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz przygotował paniom – mieszkankom Gminy Płoty sympatyczną niespodziankę z okazji Dnia Kobiet.

09.03.2022 09:20
Uroczystość z okazji 77 rocznicy Polskości Płotów
Uroczystość z okazji 77 rocznicy Polskości Płotów
05.03.2022 09:48
WOŚP: Grzegorz Halama w REGA ARENIE
WOŚP: Grzegorz Halama w REGA ARENIE
28.01.2022 23:45
Jak połączyć zdrowie dzieci i zadowolenie psa?
Jak połączyć zdrowie dzieci i zadowolenie psa?

W niedzielę 9 stycznia Sztab WOŚP z Płotów zaprosił wszystkie zaangażowane osoby do Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach do udziału w charytatywnej akcji „Spacer na 6 łap – Psiaki zbierają na dzieciaki”. Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można było wyprowadzić na spacer psiaki ze schroniska.

11.01.2022 12:29
Płoty: Koncert Noworoczny
Płoty: Koncert Noworoczny

W sobotę 8 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej Rega Arena odbył się doroczny Koncert Noworoczny w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

08.01.2022 19:35
Budżet gminy Płoty na rok 2022 uchwalony
Budżet gminy Płoty na rok 2022 uchwalony

W środę 29 grudnia odbyła się kolejna Sesja Rady Miejskiej w Płotach poświęcona uchwaleniu budżetu na rok 2022.

30.12.2021 15:23    2
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniuAutor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Świąteczne gotowanie na gazieAutor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza: Zestaw sosów bardzo ostrych – piekielne trio od Roleski
Reklama