Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Rewal

Rewalskie Piekło Północy 2022
Rewalskie Piekło Północy 2022

W sobotę 2 kwietnia po brukach i szutrach Gminy Rewal odbył się II Wyścig kolarski ze startu wspólnego Rewalskie Piekło Północy 2022. Wymagająca trasa i warunki pogodowe -z mroźnym wiatrem połączonym z okresowymi opadami śniegu sprawiły, że wyścig w pełni zasługuje na swoją nazwę.

03.04.2022 18:21
Bieg dla WOŚP w gminie Rewal - zapraszamy
Bieg dla WOŚP w gminie Rewal - zapraszamy

Zapraszamy w najbliższą sobotę, tj. 22 stycznia, na Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Rewal.

17.01.2022 21:51
Rewal: Powiatowo-Gminne Obchody Dnia Niepodległości
Rewal: Powiatowo-Gminne Obchody Dnia Niepodległości

Przypadające 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – dzień odrodzenia się Polski po 123 latach zaborów to dla Polaków święto szczególne. jest dniem mającym dla wszystkich Polaków szczególne znaczenie. Szczególny też charakter miały tegoroczne Powiatowo-Gminne obchody zorganizowane w Rewalu przez Starostę Gryfickiego Ryszarda Chmielowicza, Wójta Rewala Konstantego Tomasza Oświęcimskiego oraz dowódcę 36. Dywizjonu Rakietowego OP w Mrzeżynie ppłk Andrzeja Kaczmarzyka.

14.11.2021 13:23
Muzeum Niechorze - W DRODZE DOokoła Polski
Muzeum Niechorze - W DRODZE DOokoła Polski

W DRODZE DOokoła Polski / wystawa i wykład w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

14.10.2021 09:39
Kolejny etap budowy PINEA Resort w Pobierowie
Kolejny etap budowy PINEA Resort w Pobierowie

Kompleks uzdrowiskowo-hotelowy PINEA powiększy się o następny budynek, w którym zaplanowano hotel w systemie condo wraz z pełną infrastrukturą usługową. Obejmować ona będzie kompleks krytych basenów ze strefą saun, gabinety fizjoterapii, restaurację hotelową, bary oraz dwukondygnacyjny garaż podziemny. Budowa, która rozpoczęła się we wrześniu, została powierzona wykonawcy właśnie zakończonego pierwszego etapu – firmie Strabag. Termin zakończenia prac przy drugim etapie to lato 2023 roku.

05.10.2021 23:14
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

Już w najbliższą sobotę 11 września o godz. 17:00, zapraszamy Państwa w plener Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, gdzie odbędą się coroczne obchody Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie skarbiec pamięci, a dokładnie „Morski skarbiec Wybrzeża Rewalskiego".

08.09.2021 11:14
Rewal: Uroczystości dla uczczenia 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej
Rewal: Uroczystości dla uczczenia 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej

W środę 1 na Placu Sybiraków w Rewalu uroczystym apelem rozpoczęły się uroczystości związane z 82. rocznicą wybuchu II wojny światowej z udziałem władz samorządowych gminy Rewal i powiatu gryfickiego, kompanii honorowej wystawionej przez 36. Dywizjon OP w Mrzeżynie.

03.09.2021 15:46
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Rewala i Mrzeżyna!
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Rewala i Mrzeżyna!

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatni wtorek Rewal, a w środę Mrzeżyno. 29 i 30 czerwca za sprawą Wawel Trucka w tych miejscach nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki. Wydarzenie odbyło się przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

02.07.2021 09:41
Wawel Truck w Rewalu i Mrzeżynie. Zapraszamy!
Wawel Truck w Rewalu i Mrzeżynie. Zapraszamy!

Już w najbliższy wtorek 29 czerwca Plac koncertowy przy UG w Rewalu, a w środę 30 czerwca Plac przy ul. Kołobrzeskiej w Mrzeżynie w godz. 18:00 - 22:00 odwiedzi Wawel Truck - interaktywna ciężarówka pełna słodkości. Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu. Wszystko to przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

28.06.2021 17:00
„Czego jeszcze nie wiesz o Wybrzeżu Rewalskim?” – dowiesz się odwiedzając Niechorze
„Czego jeszcze nie wiesz o Wybrzeżu Rewalskim?” – dowiesz się odwiedzając Niechorze

W Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu czeka na zwiedzających wyjątkowa wystawa plenerowa „Czego jeszcze nie wiesz o Wybrzeżu Rewalskim?”, to okazja do poznania najbardziej atrakcyjnych miejsc na terenie Gminy – czytamy na stronie Muzeum.

26.05.2021 10:38
Noc Muzeów w Niechorzu! Informacja
Noc Muzeów w Niechorzu! Informacja

Już w najbliższą sobotę, 15 maja, nasze wielkie święto - Europejska Noc Muzeów! Muzeum Rybołówstwa Morskiego przygotowało na tę okazję kilka atrakcji.

11.05.2021 21:45
Czyste Powietrze” w Gminie Rewal
Czyste Powietrze” w Gminie Rewal
23.03.2021 18:48
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniuAutor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Świąteczne gotowanie na gazieAutor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza: Zestaw sosów bardzo ostrych – piekielne trio od Roleski
Reklama