Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Trzebiatów

Pająki i skorpiony w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury
Pająki i skorpiony w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury
17.05.2022 00:22
WYSTAWA „SUMMERTIME” w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury
WYSTAWA „SUMMERTIME” w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury
11.05.2022 23:16
Trzebiatowski Ośrodek Kultury -  „Z klasyką przez Polskę”
Trzebiatowski Ośrodek Kultury - „Z klasyką przez Polskę”

28 kwietnia w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbył się niezwykły koncert w ramach Projektu Polskiego Impresariatu Muzycznego, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i pod jego patronatem.

02.05.2022 23:01
Wiosenne Pasowanie na Czytelnika 2022
Wiosenne Pasowanie na Czytelnika 2022

W dniach 27 i 28 kwietnia , w Czytelni Głównej Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury, odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieci z klas I ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Trzebiatowie. Słowa powitania zostały wypowiedziane przez bibliotekarkę Karolinę Kurczewską.

02.05.2022 22:46
Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazard
Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazard
25.04.2022 22:46    1
Wystawa malarstwa Nadii Świerczyny „SUMMERTIME”
Wystawa malarstwa Nadii Świerczyny „SUMMERTIME”
20.04.2022 21:36
Trzebiatowski Ośrodek Kultury - Koncert „Z klasyką przez Polskę”
Trzebiatowski Ośrodek Kultury - Koncert „Z klasyką przez Polskę”
19.04.2022 22:58
Trzebiatów: Palmy nagrodzone !
Trzebiatów: Palmy nagrodzone !

Wraz z Niedzielą Palmową rozpoczyna się Wielki Tydzień. Dawniej zwana „Kwietną” lub „Wierzbową”, stanowi bardzo ważny dzień w religii chrześcijańskiej. Symbolizuje wjazd Jezusa do Jerozolimy. W Niedzielę Palmową święcimy tzw. palemki. Są one wykonane z gałązek wierzby, ozdobionych bukszpanem i kwiatami.

13.04.2022 12:40
Czas pisanek…
Czas pisanek…

Wielkanoc wiąże się z wieloma tradycjami. Jest nie tylko ważna ze względu na duchowy wymiar. Jest to bowiem czas, kiedy przyroda na nowo budzi się do życia. To czas otuchy, nadziei i odrodzenia. W Trzebiatowskim Ośrodku Kultury od wielu lat organizowane są warsztaty pisankowe, podczas których każdy może spróbować tradycyjnego pisania jajek.

10.04.2022 22:31
W Galerii Feininger - Malarstwo Grzegorza Pietkiewicza
W Galerii Feininger - Malarstwo Grzegorza Pietkiewicza

W Galerii Feininger ( TOK) otwarta została wystawa malarstwa Grzegorza Pietkiewicza, który urodził się w Trzebiatowie. Już jako uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 wykazywał się zdolnościami plastycznymi. To właśnie w tym okresie miał swoją pierwszą wystawę i za namową nauczyciela rozwijał swoje zdolności w Państwowym Liceum Plastycznym im. Constantina Brancusiego w Szczecinie, gdzie mieszka od 1977 roku.

05.04.2022 17:19
Wyjątkowy koncert, pełen wzruszeń
Wyjątkowy koncert, pełen wzruszeń

W piątkowe popołudnie w Pałacu w Trzebiatowie odbył się przepiękny, wzruszający koncert "Dla polskich braci z wdzięcznością za pomoc".

05.04.2022 16:33
Komandoria Północna Odznaki św. Floriana – 4 lata działalności
Komandoria Północna Odznaki św. Floriana – 4 lata działalności

W niedzielę 27 marca członkowie Komandorii Północnej Odznaki św. Floriana z okazji przypadającej w tym miesiącu czwartej rocznicy powołania wzięli udział w okolicznościowej Mszy Świętej z udziałem oficjalnych delegacji i pocztów sztandarowych w trzebiatowskim kościele. Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Marii i Panny w Trzebiatowie jest miejscem przechowywania relikwii św. Floriana i kościołem garnizonowym Komandorii.

30.03.2022 10:39
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniuAutor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Świąteczne gotowanie na gazieAutor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza: Zestaw sosów bardzo ostrych – piekielne trio od Roleski
Reklama