Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama eko zywnosc

Dorota Augustynek - Uwielbiam pomagać ludziom…

Wraz z mężem i dziećmi mieszkam w Górzycy. Zawód fizjoterapeutki wybrałam nieprzypadkowo – uwielbiam pomagać ludziom i w ten sposób mogę się na co dzień realizować w pracy. Aktualnie jestem na urlopie wychowawczym, ale jak tylko będzie to możliwe powrócę do pracy.
Dorota Augustynek - Uwielbiam pomagać ludziom…

Lubię nowe wyzwania, a z tego wynika dążenie do zmian na lepsze zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W sprawach osobistych i rodzinnych to się najczęściej udaje, ale gdy chce się coś zrobić dla swojej społeczności wymaga to współdziałania z innymi.

Najbardziej skuteczną formą takiego współdziałania może być praca w samorządzie. Postanowiłam spróbować swoich sił w wyborach do rady gminy, pod „skrzydłami" naszego Burmistrza Andrzeja Szczygła, a swoje pomysły – których mam naprawdę wiele... mogę realizować w ramach naszego Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemia Gryficka - Powiat Gryficki.

W życiu prywatnym jestem zwykłą, prostą osóbką, która pomimo upływu czasu i kolejnych życiowych doświadczeń nadal wierzy w dobrych ludzi - niektórzy twierdzą, że to naiwność, ale bez tej wiary nic się nie osiągnie.

W życiu prywatnym mogę powiedzieć, że jestem spełniona, mam kochającą rodzinę i zawód który potrafi dawać wiele satysfakcji.

Widzę też, że w codziennym życiu, w naszym bliższym i dalszym otoczeniu jest wiele problemów z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy takich małych miejscowości a które – często bez wielkich nakładów finansowych dałoby się rozwiązać albo przynajmniej choć trochę poprawić.

I tu mam też swoje marzenia, ale kto ich w dzisiejszych czasach nie ma...

Marzę o oświetleniu w miejscowościach, które najbardziej tego potrzebują...

Marzę o połączeniu miejscowości Borzęcin z miejscowością Pruszcz drogą asfaltową, bo most już w miarę porządny jest...myślę, że ten kawałek asfaltu to byłby zastrzyk żywotności dla Borzęcina...

Marzę również o połączeniu Skalina z Dziadowem mostem a nie kładką, który ożywi następne dwie wioski, dzieci ze Skalina i Radunia mogły być wtedy w Szkole Podstawowej w Górzycy...

Wielką bolączką małych miejscowości jest brak lokalnej komunikacji, aby dojechać do urzędu, zrobić większe zakupy w mieście pozostaje dojazd samochodem. A nie wszyscy mają samochody, nie wszyscy też mogą z samochodów korzystać – choćby ze względów zdrowotnych.

Dobrze, że za marzenia nikt nas nie karze, ale też – przynajmniej niektóre - marzenia się spełniają...

Żeby się spełniły trzeba im trochę pomóc, pozabiegać, poszukać sposobów na ich spełnienie…

Moim Wyborcom nie będę obiecywać, że to wszystko zrobię... bo nie wszystko zależy ode mnie, mogę natomiast obiecać, że jeśli powierzą mi Państwo mandat radnego to jedno mogę obiecać, że będę robiła wszystko co możliwe, a może nawet trochę więcej… aby moje marzenia aby zrobić coś ważnego dla naszych mieszkańców mogły się spełniać…

Serdecznie zapraszam na wybory samorządowe 21 października.

Pozdrawiam cieplutko. Dorota AugustynekOceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 15°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklamaeko zywnosc
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama