Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Dorota Augustynek - Uwielbiam pomagać ludziom…

Wraz z mężem i dziećmi mieszkam w Górzycy. Zawód fizjoterapeutki wybrałam nieprzypadkowo – uwielbiam pomagać ludziom i w ten sposób mogę się na co dzień realizować w pracy. Aktualnie jestem na urlopie wychowawczym, ale jak tylko będzie to możliwe powrócę do pracy.
Dorota Augustynek - Uwielbiam pomagać ludziom…

Lubię nowe wyzwania, a z tego wynika dążenie do zmian na lepsze zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W sprawach osobistych i rodzinnych to się najczęściej udaje, ale gdy chce się coś zrobić dla swojej społeczności wymaga to współdziałania z innymi.

Najbardziej skuteczną formą takiego współdziałania może być praca w samorządzie. Postanowiłam spróbować swoich sił w wyborach do rady gminy, pod „skrzydłami" naszego Burmistrza Andrzeja Szczygła, a swoje pomysły – których mam naprawdę wiele... mogę realizować w ramach naszego Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemia Gryficka - Powiat Gryficki.

W życiu prywatnym jestem zwykłą, prostą osóbką, która pomimo upływu czasu i kolejnych życiowych doświadczeń nadal wierzy w dobrych ludzi - niektórzy twierdzą, że to naiwność, ale bez tej wiary nic się nie osiągnie.

W życiu prywatnym mogę powiedzieć, że jestem spełniona, mam kochającą rodzinę i zawód który potrafi dawać wiele satysfakcji.

Widzę też, że w codziennym życiu, w naszym bliższym i dalszym otoczeniu jest wiele problemów z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy takich małych miejscowości a które – często bez wielkich nakładów finansowych dałoby się rozwiązać albo przynajmniej choć trochę poprawić.

I tu mam też swoje marzenia, ale kto ich w dzisiejszych czasach nie ma...

Marzę o oświetleniu w miejscowościach, które najbardziej tego potrzebują...

Marzę o połączeniu miejscowości Borzęcin z miejscowością Pruszcz drogą asfaltową, bo most już w miarę porządny jest...myślę, że ten kawałek asfaltu to byłby zastrzyk żywotności dla Borzęcina...

Marzę również o połączeniu Skalina z Dziadowem mostem a nie kładką, który ożywi następne dwie wioski, dzieci ze Skalina i Radunia mogły być wtedy w Szkole Podstawowej w Górzycy...

Wielką bolączką małych miejscowości jest brak lokalnej komunikacji, aby dojechać do urzędu, zrobić większe zakupy w mieście pozostaje dojazd samochodem. A nie wszyscy mają samochody, nie wszyscy też mogą z samochodów korzystać – choćby ze względów zdrowotnych.

Dobrze, że za marzenia nikt nas nie karze, ale też – przynajmniej niektóre - marzenia się spełniają...

Żeby się spełniły trzeba im trochę pomóc, pozabiegać, poszukać sposobów na ich spełnienie…

Moim Wyborcom nie będę obiecywać, że to wszystko zrobię... bo nie wszystko zależy ode mnie, mogę natomiast obiecać, że jeśli powierzą mi Państwo mandat radnego to jedno mogę obiecać, że będę robiła wszystko co możliwe, a może nawet trochę więcej… aby moje marzenia aby zrobić coś ważnego dla naszych mieszkańców mogły się spełniać…

Serdecznie zapraszam na wybory samorządowe 21 października.

Pozdrawiam cieplutko. Dorota AugustynekOceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama