Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama eko zywnosc

Krzysztof Tokarczyk - Potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców

Mieszka w Gryficach, wykształcenie wyższe, od pięciu kadencji w Radzie Miejskiej w Gryficach. w tym w latach 2010-2014 i 2014-2018 Przewodniczący Rady Miejskiej. Jest też aktywnym działaczem różnych organizacji społecznych jak Rada Osiedla, Zarząd Ogródków Działkowych czy Liga Ochrony Przyrody, gdzie ogniskują się potrzeby i poglądy wielu naszych mieszkańców i lokalnego środowiska.
Krzysztof Tokarczyk - Potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców

Jak mówi o sobie, pracując przez 20 lat w komisjach problemowych oraz pełniąc funkcję Przewodniczącego RM zdobył dużą wiedzę i doświadczenie na temat problemów mieszkańców gminy Gryfice, zna doskonale ich potrzeby i w trakcie swojej działalności w miarę możliwości finansowych i organizacyjnych Rady Miejskiej stara się aktywnie uczestniczyć w realizacji różnych przedsięwzięć prowadzących do poprawy życia i zaspokajania potrzeb mieszkańców. Zamiar kandydowania w najbliższych wyborach wynika głównie z poczucia, że w tych dotychczasowych kadencjach skutecznie wywiązywał się z obowiązków radnego, wiele spraw udało się skutecznie załatwić, tych drobnych wpływających na komfort życia mieszkańców i których na co dzień nawet nie dostrzegamy bo doskwierają nam gdy ich nie ma ale gdy są to traktujemy jako coś normalnego – ale przecież ktoś musiał te problemy dostrzec i znaleźć sposób aby je rozwiązać – i tych dużych jak chociażby budowa oddanego niedawno nowoczesnego Przedszkola czy budowa kolejnego budynku komunalnego przy ul. Jana Dąbskiego. Nigdy nie jest tak, że nawet przez 20 lat udało się zrobić wszystko, jest jeszcze dużo do zrobienia, Konieczna jest dalsza modernizacja infrastruktury drogowej, szczególnie pilny jest remont drogi i chodników przy ul. Akacjowej 3, 8, 11. Wymiana chodników na ul. Różanej i Bankowej, nowa nawierzchnia na ul. 1 Maja i Sosnowej. Dalsza renowacja Parku Miejskiego. Rozbudowa bazy rekreacyjnej w rejonie „kortów tenisowych” przy ul. Sportowej, modernizacja i rozbudowa oświetlenia oraz placów zabaw. Z większych zadań to budowa żłobka przy ul. Parkowej oraz budowa zaplecza socjalnego i modernizacja stadionu sportowego przy ul Sportowej.

Żeby realizacja tych i ewentualnie innych ważnych zadań które mogą się pojawić w bliższej lub dalszej przyszłości była skutecznie możliwa potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców którzy znajdą się w składzie Rady Miejskiej i mam nadzieję, że wyborcy dokonają dobrego wyboru który zapewni dobrą i skuteczną pracę Rady Miejskiej w najbliższej kadencji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 15°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklamaeko zywnosc
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama