Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Krzysztof Tokarczyk - Potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców

Mieszka w Gryficach, wykształcenie wyższe, od pięciu kadencji w Radzie Miejskiej w Gryficach. w tym w latach 2010-2014 i 2014-2018 Przewodniczący Rady Miejskiej. Jest też aktywnym działaczem różnych organizacji społecznych jak Rada Osiedla, Zarząd Ogródków Działkowych czy Liga Ochrony Przyrody, gdzie ogniskują się potrzeby i poglądy wielu naszych mieszkańców i lokalnego środowiska.
Krzysztof Tokarczyk - Potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców

Jak mówi o sobie, pracując przez 20 lat w komisjach problemowych oraz pełniąc funkcję Przewodniczącego RM zdobył dużą wiedzę i doświadczenie na temat problemów mieszkańców gminy Gryfice, zna doskonale ich potrzeby i w trakcie swojej działalności w miarę możliwości finansowych i organizacyjnych Rady Miejskiej stara się aktywnie uczestniczyć w realizacji różnych przedsięwzięć prowadzących do poprawy życia i zaspokajania potrzeb mieszkańców. Zamiar kandydowania w najbliższych wyborach wynika głównie z poczucia, że w tych dotychczasowych kadencjach skutecznie wywiązywał się z obowiązków radnego, wiele spraw udało się skutecznie załatwić, tych drobnych wpływających na komfort życia mieszkańców i których na co dzień nawet nie dostrzegamy bo doskwierają nam gdy ich nie ma ale gdy są to traktujemy jako coś normalnego – ale przecież ktoś musiał te problemy dostrzec i znaleźć sposób aby je rozwiązać – i tych dużych jak chociażby budowa oddanego niedawno nowoczesnego Przedszkola czy budowa kolejnego budynku komunalnego przy ul. Jana Dąbskiego. Nigdy nie jest tak, że nawet przez 20 lat udało się zrobić wszystko, jest jeszcze dużo do zrobienia, Konieczna jest dalsza modernizacja infrastruktury drogowej, szczególnie pilny jest remont drogi i chodników przy ul. Akacjowej 3, 8, 11. Wymiana chodników na ul. Różanej i Bankowej, nowa nawierzchnia na ul. 1 Maja i Sosnowej. Dalsza renowacja Parku Miejskiego. Rozbudowa bazy rekreacyjnej w rejonie „kortów tenisowych” przy ul. Sportowej, modernizacja i rozbudowa oświetlenia oraz placów zabaw. Z większych zadań to budowa żłobka przy ul. Parkowej oraz budowa zaplecza socjalnego i modernizacja stadionu sportowego przy ul Sportowej.

Żeby realizacja tych i ewentualnie innych ważnych zadań które mogą się pojawić w bliższej lub dalszej przyszłości była skutecznie możliwa potrzebna jest Zgoda i Współpraca wszystkich samorządowców którzy znajdą się w składzie Rady Miejskiej i mam nadzieję, że wyborcy dokonają dobrego wyboru który zapewni dobrą i skuteczną pracę Rady Miejskiej w najbliższej kadencji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama