Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gryf Arena Run 2019 „na mecie”

Przy wspaniałej słonecznej pogodzie rozegrana została kolejna wpisująca się w sportowy „image” Gryfic biegowa impreza „Gryf Arena Run 2019”. na stałe już wpisały się w kalendarz sportowych imprez organizowanych w naszym regionie.
Gryf Arena Run 2019 „na mecie”

Na starcie organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Gryficach już o godz. 11.00 stanęli najmłodsi uczestnicy. Około setka dzieci w poszczególnych kategoriach wiekowych pokonywała dystans 200 i 400 metrów. W biegu głównym na 5 kilometrowej trasie prowadzącej ulicami Gryfic w kategorii OPEN, wystartowało ponad 130 zawodników.

Najlepszy w tegorocznej imprezie okazał się  Grzegorz Braun z Run Gryf Gryfice, z wynikiem 16 minut i 8 sekund. Drugie na mecie zameldował się Przemek Szpeciński z Rymania z czasem 16:13 a trzeci dobiegł na metę Arkadiusz Minko (MKL Szczecin) z czasem 16:27.

Wśród pań pierwsze miejsce zajęła  Małgorzata Zaborowska z Gryfic reprezentująca OSP Płoty z czasem 20 minut i 31 sekund który okazał się jej nowym rekordem życiowym. W krótkiej rozmowie zaraz po biegu zwyciężczyni powiedziała naszemu reporterowi, że jest pełna uznania dla organizatorów za świetnie przygotowaną trasę oraz doskonałą organizację zawodów, dla niej samej impreza w której wystartowała po raz pierwszy okazała się bardzo szczęśliwa – nie tylko pierwsze miejsce ale też „życiówka”  jeżeli nic się nie wydarzy na pewno spotkamy się za rok na kolejnym „Gryf Arena Run”.

Druga na metę przybiegła Aleksandra Kwiatkowska reprezentująca grupę Wieczorne Bieganie ze Szczecina (21:33). Jako trzecia w kategorii pań przybiegła Małgorzata Krynicka-Grzyb z Trzebiatowa z czasem 21:47.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach odebrali z rąk starosty Gryfickiego Ryszarda Chmielowicza puchary i okolicznościowe upominki.

W klasyfikacji najlepszych biegaczy z powiatu gryfickiego nagrody odebrali Grzegorz Braun i Małgorzata Zaborowska.

Uhonorowano też najmłodszego zawodnika startującego już po raz drugi w gryfickiej imprezie - Gabriela Lewandowskiego reprezentanta SP Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim oraz najstarszego zawodnika który ukończył tegoroczny bieg - Henryka Kwocza z Run Gryf Gryfice.

Rozlosowano też ufundowane przez sponsorów nagrody a wszyscy uczestnicy biegu na mecie otrzymali pamiątkowe medale a impreza przerodziła się w rodzinny piknik dla dla wszystkich uczestników zarówno tych którzy zmagali się na trasie jak i wszystkich kibiców i obserwatorów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama