Warunki jesienno – zimowe to szczególnie trudny czas dla osób bezdomnych, które żyją w skrajnie trudnych warunkach z brakiem dostępu do bieżącej wody czy ciepła, zamieszkują niejednokrotnie w prowizorycznie skonstruowanych szałasach, pustostanach czy altankach działkowych. Zdarza się również, że osoby bezdomne przebywają na klatkach schodowych piwnicach oraz studzienkach ciepłowniczych.
Tegoroczna zima nie należy do najsurowszych, co nie zmienia faktu, żeby stracić życie w wyniku wychłodzenia, wystarczy nawet temperatura kilku stopni powyżej zera.
Policja apeluje o to, aby szczególną uwagą i troską w tym trudnym czasie objąć właśnie osoby bezdomne, każde niepokojące sytuacje należy zgłaszać służbom tj. policji oraz służbie zdrowia.
Pamiętajmy, że czasami wystarczy jeden telefon, aby uratować ludzkie życie.
Reklama
TRWA ZIMA-NIE ZAPOMINAJMY O BEZDOMNYCH
Zmienne warunki atmosferyczne, duże skoki temperatur to jeden z głównych czynników, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i życia osób bezdomnych. W okresie jesienno – zimowym ta grupa osób wymaga szczególnej uwagi i troski.
- KPP Gryfice
- 24.01.2019 23:03 (aktualizacja 19.09.2023 05:49)
Data dodania:
24.01.2019 23:03
Temperatura: 18°C Miasto: Gryfice
Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Sławomir Scharmach
Treść komentarza: Oświadczenie
Poprzedni wpis opublikowany pod moim nazwiskiem nie został sporządzony ani opublikowany przeze mnie. Nie wyraża on mojego stanowiska i został zamieszczony bez mojej wiedzy oraz zgody.
Osoba, która dopuściła się podszycia pod moją osobę i wykorzystania mojego nazwiska, może ponosić odpowiedzialność karną oraz cywilną, w zależności od okoliczności sprawy. W szczególności rozważam złożenie zawiadomienia do organów ścigania oraz podjęcie kroków prawnych w celu ochrony moich dóbr osobistych i dochodzenia ewentualnego odszkodowania.
Przypominam, że publikowanie treści w Internecie nie gwarantuje anonimowości, a działania naruszające cudze prawa mogą prowadzić do konsekwencji prawnych.
Data dodania komentarza: 20.06.2026, 23:21
Źródło komentarza: Solarento reaktywuje Kazalnica Family & Conference Resort z własną infrastrukturą hotelową dla Gości.
Autor komentarza: Joanna Zdanowska - prawdziwa
Treść komentarza: Szanowni, powyższe dwa niepochlebne komentarze nie zostały napisane przez osoby o wskazanych personaliach. Ktoś podszył się pod Joannę Zdanowską i Sławomira Scharmach.
Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:15
Źródło komentarza: Solarento reaktywuje Kazalnica Family & Conference Resort z własną infrastrukturą hotelową dla Gości.
Autor komentarza: Joanna Zdanowska
Treść komentarza: Pleszewski Krzysztof prezes Seidorf Mountain Resort razem ze swoją żoną Elwirą Pleszewska tworzą zorganizowaną grupę oszukującą inwestorów,wykonawców,podwykonawców,pracowników etc...
Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:04
Źródło komentarza: Solarento reaktywuje Kazalnica Family & Conference Resort z własną infrastrukturą hotelową dla Gości.
Autor komentarza: Sławek Scharmach
Treść komentarza: Ten artykół pisał nie Kamil Gaszyński tylko Krzysztof Pleszewski , to właśnie przez tego typa powstały problemy dla inwestorów.Pan Krzysztof Pleszewski to handlarz autami a nie hotelarz,on się po prostu na tym niezna a przy okazji jest oszustem i krętaczem.Zapraszam po opinie na e-hotelarz.pl ...wpisuj Hotel Seidorf w wyszukiwarce.
Data dodania komentarza: 20.06.2026, 19:54
Źródło komentarza: Solarento reaktywuje Kazalnica Family & Conference Resort z własną infrastrukturą hotelową dla Gości.
Autor komentarza: realista bis
Treść komentarza: Zgadzam się z realistą,że to wyciąganie pieniędzy od podatników przez stowarzyszenie mieszkańców "Dąb".W mieście nikt nie da na swój pieniędzy wspólnocie mieszkaniowej żeby sobie pojechali na wycieczkę albo coś wyremontowali np świetlice/sami płacą na swój fundusz remontowy i remontują/.Dlaczego na wsi jest inaczej i funduje się im ich zachcianki?
Data dodania komentarza: 7.03.2026, 03:55
Źródło komentarza: Nowogard: Laury Cisowe za rok 2017 zostały rozdane
Autor komentarza: Wanda
Treść komentarza: Ooo, świetna akcja! Dobrze się dowiadywać gdzie warto robić zakupy
Data dodania komentarza: 4.02.2026, 01:38
Źródło komentarza: Stokrotka wycofała „trójki" ze sklepów własnych
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze