Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kontynuacja współpracy Pogoni z Toyota Kozłowski

Toyota Kozłowski to mocny, trwały filar Pogoni Szczecin. Po czterech latach udanej kooperacji nadszedł czas na kolejny, wiążący krok. Miło nam ogłosić, iż przedłużyliśmy współpracę o następne trzy lata!
Kontynuacja współpracy Pogoni z Toyota Kozłowski

- To dla nas fantastyczny dzień. Kontynuacja współpracy jest dowodem na dobrze wykonywaną pracę, solidnie wypracowane zaufanie, ale i spójną wizję przyszłości. Wiem, że przed nami jeszcze wiele satysfakcjonujących realizacji. Budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami jest na stałe wpisane w strategię działania Pogoni Szczecin. Jestem przekonany, że obie strony dołożą wszelkich starań, by porozumienie było w pełni satysfakcjonujące - mówi Jarosław Mroczek, Prezes Zarządu Pogoni Szczecin.

 

Jesteśmy przekonani, że środowisko Dumy Pomorza już dobrze zna naszego partnera. Przez lata obfitujące we wspólne projekty staliśmy się sobie bardzo bliscy, co przekłada się na popularność tej kooperacji.

 

Grupa Kozłowski jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota oraz Lexus. To rodzinna firma, która od przeszło 45 lat jest liderem branży motoryzacyjnej w regionie. Taki model prowadzenia biznesu umożliwia osobistą troskę właścicieli o rozwój spółki i indywidualne podejście do wszystkich zatrudnionych. Jednym z fundamentów sukcesu organizacji jest fakt, iż wielu pracowników na długie lata wiąże się z Grupą Kozłowski, dzięki temu, że firma budowana jest stabilnie, a wszelkie działania przemyślane oraz w pełni dostosowane do tempa wzrostu i ewolucji rynku.

 

W ramach dotychczasowej współpracy zrealizowaliśmy szereg działań, które zapisały się w historii obu partnerów. Toyota Kozłowski wraz z klubem przyłączyła się do zakupu nowego samochodu dla Ligi Superbohaterów, która swoimi odwiedzinami przynosi ukojenie i poprawia humory dzieciom przebywającym w szpitalach oraz jest aktywnym uczestnikiem licznych akcji charytatywnych. Stroje z logo Toyota Kozłowski dodają piłkarzom Dumy Pomorza skrzydeł już od 2019 roku, również w spotkaniach eliminacji Ligi Konferencji Europy. Dziecięca Eskorta, wyprowadzająca Portowców na mecze oraz drużyny młodzieżowe Akademii Pogoni z dumą prezentują koszulki z logo Toyota Kozłowski. Wszyscy na pewno pamiętamy również emocje związane z meczowymi konkursami dla kibiców, podczas których m.in. można było wygrać niezapomniany weekend z Toyotą.

 

Wiele z tych działań kontynuujemy, nieustannie rozszerzając zakres wspólnych przedsięwzięć. Przypieczętowany z początkiem lipca, kolejny rozdział wspólnej historii to nowe szanse na aktywność dla lokalnej społeczności. Wyznaczanie pozytywnych trendów społecznej odpowiedzialności biznesu to dla nas ważny element kooperacji, na który otwieramy się ze zdwojoną siłą. Dodatkowo, dzięki Projektowi Biznesowej Dumy Pomorza wspieramy budowanie tożsamości regionalnej i czerpiemy z możliwości porozumienia pomiędzy lokalnymi podmiotami.

 

Rozpędzając się niczym Toyota pod szyldem Gazoo Racing, zdecydowanie i stabilnie pokonujemy kolejny kilometr na drodze satysfakcji ze współpracy. Cieszymy się, że działamy ramię w ramię i już nie możemy doczekać się kolejnych efektów wspólnych działań. Pogoń i Toyota Kozłowski nadal grają w jednej drużynie!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama