Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bałtycki Kongres Gospodarczy - Finanse i OZE główne tematy dyskusji

Z jednej strony jubileusz największej Izby Gospodarczej w tej części Polski czyli Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie a z drugiej dyskusje o gospodarce i dynamicznych zmianach, jak koszty energii to są główne tematy I Bałtyckiego Kongresu Gospodarczego w Szczecinie, który odbędzie się w dniach 20-21.09 w Szczecinie.
Bałtycki Kongres Gospodarczy - Finanse i OZE główne tematy dyskusji
Michał Szczepański, prezes Eprosumenta S.A

Gospodarce obiegu zamkniętego, odnawialnym źródłom energii będzie poświęcony panel dyskusyjny zaplanowany na drugi dzień Bałtyckiego Kongresu Gospodarczego. Partnerem dyskusji jest lider instalacji biznesowych OZE firma Eprosument SA.  W panelu wezmą udział:   Michał Szczepański, prezes Zarządu Eprosument S.A., Bartosz Radkowiak, członek Zarządu ESCOlight Henryk Mucha, Prezes Zarządu PGNiG Obrót detaliczny Ryszard Pazdan, Business Centre Club Przewodniczący Zespołu Roboczego ds. Klimatu i Energii w Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP, dr Marcin Kraśniewski Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Kancelaria Pawełczyk Radcowie Prawni i Adwokaci w Warszawie Marek Socha, dyrektor Pionu Innowacji i Rozwoju - Szczecińska Energetyka Cieplna.

 

- Skupiamy się na dużych klientach biznesowych oraz na rozwijaniu sektora farm fotowoltaicznych. To w tych obszarach widzimy ogromny potencjał, ponieważ polski biznes potrzebuje rozwiązań redukujących koszty konsumowanej energii. I to na już. Zachodniopomorskie stało się dla nas naturalnym kierunkiem – oszacowaliśmy potencjał i uznaliśmy, że będzie doskonałym miejscem na kolejny krok w naszym rozwoju. Pomorze Zachodnie jest liderem produkcji  zielonej energii i chcemy w tym uczestniczyć - mówi Michał Szczepański, prezes Eprosumenta S.A. 

 

Eprosument SA doradza firmom w budowie drogi do zielonej energii. - Dziś przedsiębiorstwa potrzebują zielonej energii. My dzielimy się naszym doświadczeniem i pomagamy zaprojektować ten proces według najwyższych standardów. Firmy korzystające z OZE  są lepiej postrzegane na rynku przez konsumentów i klientów. Produkcja zielonej energii to także możliwość osiągnięcia stabilnych dochodów - mówi Michał Szuster z Eprosuemnt SA. 

 

Szczegółowy program I Bałtyckiego Kongresu Gospodarczego jest dostępny na stronie organizatora; pig.szczecin.pl


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama