Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

REGA w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza

Pogoń Szczecin została wzmocniona o firmę REGA sp. z o.o. - Partnera idei Biznesowej Dumy Pomorza. Serdecznie witamy na pokładzie i cieszymy się, że od teraz spoglądamy razem w tym samym kierunku!
REGA w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza

Firma istnieje od 1992 roku. Dzięki rodzinnym tradycjom ciesielskim niemal od samego początku działalności produkuje prefabrykowane domy z drewna - zarówno w konstrukcji szkieletowej, jak i ryglowej.

 

Trwałym filarem firmy jest doświadczenie i wiedza pracowników, które były motorem napędowym do zdobycia oraz ugruntowania silnej pozycji na rynku producentów drewnianych domów. Dziś REGA może pochwalić się cenionymi realizacjami na terenie całej Polski, ale także poza terenami naszego kraju.

 

Partner Biznesowej Dumy Pomorza oferuje możliwość realizacji zarówno indywidualnego projektu jak i jednego z tysięcy projektów typowych, wskazania oczekiwanych materiałów do budowy, wyboru standardu energooszczędności, zakresu budowy, wizyty w zakładzie czy konsultacji.

 

Do priorytetowych celów naszego partnera należy wzrost wartości firmy poprzez stały rozwój, a także systematyczne upowszechnianie najnowszych technologii zawartych w oferowanych produktach. Stawiając na REGĘ, wybierasz dobrze!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Dariuszem Romańskim, prezesem zarządu firmy REGA sp. z o.o.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?

Pochodzę spoza Pomorza Zachodniego, ale od momentu przeprowadzenia strategicznych zmian w firmie REGA, które miały miejsce w 2021 roku i tym samym mojego przyjazdu do Szczecina, pragnąłem poznać moich współpracowników i ich zainteresowania. Okazało się, że wielu z nich interesuje się piłką nożną, a w szczególności są wiernymi fanami Pogoni Szczecin. Stąd też ich kibicowanie stało się także i moim kibicowaniem.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?

Jesteśmy firmą działającą w całym kraju, a także i poza jego granicami. Tym niemniej, nie możemy zapominać o tym, skąd pochodzimy i z czego jesteśmy dumni. Pogoń Szczecin jest jednym z symboli tego regionu, który przyczynia się do utrwalenia naszej tożsamości lokalnej. Jest nam niezmiernie miło, że możemy choć w takim stopniu wesprzeć tę markę i projekt Biznesowej Dumy Pomorza.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu produkcyjnego, gdzie na miejscu możemy omówić wszelkie aspekty związane z budową domów, a przy okazji zaprezentować sam proces ich powstawania. Spotkanie twarzą w twarz przynosi wiele korzyści dla obu stron, a także stwarza możliwość rozwiania wszelkich wątpliwości oraz uzyskania odpowiedzi na pojawiające się w trakcie rozmowy pytania. Oczywiście, nie zapominamy również o elektronicznych formach komunikacji - jesteśmy dostępni tak na Facebooku, jak i w kontakcie mailowym. Jeśli ktoś będzie miał ochotę zadzwonić do nas, poświęcimy mu tyle czasu i uwagi, ile będzie potrzebował.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?

Firma została założona w 1992 roku, więc w tym roku świętujemy jej 30-lecie. Na przestrzeni tego czasu, zbudowaliśmy już kilkaset domów w Polsce i zagranicą. W tym roku kupiliśmy dużą halę produkcyjną na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Obecnie trwają przygotowania do wprowadzenia tam maszyn i urządzeń pozwalających na radykalne zwiększenie możliwości produkcyjnych. Te fakty świadczą o potencjale firmy, o perspektywach i co najważniejsze o zaufaniu klientów, jakim jesteśmy obdarzani przez te kilkadziesiąt lat. Polityką naszej firmy jest, aby budować domy takie, jakie wymarzyli sobie nasi klienci. Nie ograniczamy ich ani co do wybieranego, dowolnego i z dowolnego źródła projektu, ani co do wyboru oczekiwanych materiałów, czy rozwiązań technicznych. Budujemy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama