Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Auto-Stodoła z Pogonią Szczecin

Z przyjemnością witamy na granatowo-bordowym pokładzie firmę Auto-Stodoła Marian Żynis, która została partnerem Biznesowej Dumy Pomorza. Dziękujemy, że chcecie wspólnie z nami kreować portową rzeczywistość!
Auto-Stodoła z Pogonią Szczecin

Nasz Partner zajmuje się kompletną i częściową renowacją pojazdów zabytkowych. Firma działa na rynku od 1993 roku i ma za sobą multum fascynujących doświadczeń, które uczyniły z niej czołową markę w swojej branży. Rezultaty pracy przy renowacji historycznych aut są spektakularne. Doprowadzenie do idealnego stanu samochodów, które znajdują się w złym stanie technicznym, to zadanie skrojone dla pasjonatów. Auto Stodoła to miejsca dla ludzi z nieograniczoną wyobraźnią i sercem wkładanym w każde zadanie.

 

Nowe Worowo to niewielka wieś na Pojezierzu Drawskim. To tam znajduje się siedziba naszego kooperanta, czyli miejsce, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe - szczególnie z perspektywy fanów motoryzacji. Pierwszy warsztat powstał w stodole ojca właściciela - stąd też nazwa firmy, która funkcjonuje do dzisiaj.

 

Samochody przeznaczone do całkowitej renowacji rozmontowuje się do najdrobniejszego elementu. Wtedy następuje czas na weryfikację jakości wszystkich podzespołów i części. Całkowita renowacja modelu 190SL, w którym Auto-Stodoła jest ekspertem, zajmuje od 5 do 7 miesięcy. Ten proces wymaga dokładności, profesjonalizmu i dużego doświadczenia. Samochody po renowacji trafiają do klientów indywidualnych, kolekcjonerów, a także najbardziej prestiżowych salonów i domów aukcyjnych na całym świecie. Najlepsi w branży trafiają do rodziny Pogoni Szczecin!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Markiem Żynisem, właścicielem firmy Auto-Stodoła.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Losami Pogoni Szczecin interesuję się od dziecka. Od najmłodszych lat sport jest bardzo ważnym elementem mojego życia. Będąc lokalnym patriotą zawsze kibicowałem drużynom reprezentującym nasz region. Przez wiele lat moja firma wspierała klub koszykarski, grający w ekstraklasie - AZS Koszalin. Jednak od 2014 roku moim miejscem zamieszkania stał się Szczecin i tym samym sympatia do Dumy Pomorza jest większa niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Wspólnie z moją rodziną uprawiamy od zawsze sport amatorsko i uczestniczymy w wielu wydarzeniach sportowych w kraju oraz za granicą. Mam świadomość tego, że sport na każdym poziomie potrzebuje solidnego wsparcia. Przystąpiliśmy do projektu BDP, ponieważ chcieliśmy mieć swój mały wkład w sukcesy, jakie osiąga Pogoń Szczecin. Podoba nam się polityka klubu oraz doceniamy wszelkie działania biznesowo-marketingowe, ponieważ sami jesteśmy zwolennikami sprawnego i skutecznego działania. Dodatkową motywacją jest nowo wybudowany piękny stadion w naszym mieście.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Od 30 lat zajmujemy się renowacją zabytkowych pojazdów. Nasza firma znajduje się w Nowym Worowie, na pojezierzu Drawskim.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
Na tle konkurencji wyróżnia nas - nieprzerwanie od powstania firmy - najwyższa jakość oferowanych usług, rzetelność, know-how w dziedzinie renowacji modelu Mercedes Benz 190SL oraz nienaganna opinia klientów. Rozbudowana infrastruktura naszej firmy jest naszą ogromną przewagą nad konkurencją. Jesteśmy niemal całkowicie niezależni od podwykonawców. Firma posiada profesjonalne, nowoczesne i dobrze zorganizowane działy, takie jak: blacharnia, lakiernia, tapicernia, silnikownia, dział naprawy układu zawieszenia, dział przygotowania elementów do powłok galwanicznych, dwóch montażowni oraz dział czyszczenia karoserii metodą piaskowania i mycia wysokociśnieniowego wodą. Dysponujemy ogromnymi zasobami części zamiennych oraz jesteśmy również ich producentem. Specjalizujemy się w naprawie i kompletnej renowacji sportowego modelu auta Mercedes-Benz 190SL, który był produkowany w latach 1955-1963. Realizujemy również inne projekty związane z tym rynkiem. Niemniej jednak to właśnie dzięki renowacji tego szczególnego modelu, nasza firma stała się jednym ze światowych liderów oraz osiągnęła międzynarodową rozpoznawalność w branży klasycznej motoryzacji.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama