Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Net Marine Group w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza

Pogoń Szczecin została wzmocniona o firmę Net Marine Group - Partnera idei Biznesowej Dumy Pomorza. Serdecznie witamy na pokładzie i cieszymy się, że od teraz spoglądamy razem w tym samym kierunku!
Net Marine Group w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza

Celem Grupy Net Marine jest konsolidacja rynku usług morskich. Oferta naszego partnera koncentruje się na remontach dokowych statków o nośności od 500 do 25 000 DWT. Net Marine posiada mobilne ekipy, które mogą wykonać naprawy bezpośrednio na statku, nawet podczas rejsu i bez wyłączania go z eksploatacji. Co istotne, w przypadku napraw awaryjnych, serwis jest świadczony 24 godziny na dobę.

 

W 2013 roku nastąpiła fuzja Firm ZNIK s.c. oraz NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o. W wyniku połączenia wieloletniego doświadczenia i możliwości obu tych firm, jak również nowoczesnego stylu zarządzania, Grupa Net Marine poszerzyła ofertę o pełen zakres prac związany z przeglądami stałego i przenośnego sprzętu przeciwpożarowego, a także remontami oraz przebudowami stałych systemów pożarowej ochrony statków.

 

Rok później miał miejsce kolejny ważny krok w postaci fuzji NET MARINE - Marine Power Service Sp. z o.o z firmą SYLKON TECHNIK Sp. z o.o. Konsekwencją tego ruchu był rozwój usług oferowanych przez partnera Dumy Pomorza. Zawierały się w tym remonty i przeglądy hydrauliki siłowej, remonty urządzeń z napędem hydraulicznym, przeglądy i remonty armatury kołowej, remonty wymienników ciepła, produkcja chłodnic okrętowych oraz prefabrykacje wszystkich typów rurociągów i instalacji.

Kolejnym z kluczowych projektów, wpływających na dynamiczny rozwój marki Net Marine Group był zakup stoczni Markum Pomerania ze Szczecina. Dzięki temu, znacznie zwiększony został potencjał grupy w zakresie komplementarności oferowanych usług.

 

Wieloletnie doświadczenie i statut uznanej marki na rynku branżowym to synonimy jakości i dowód na należycie wykonywaną, codzienną pracę. Każda dobrze działająca firma opiera swoją siłę na kompetentnych, zaangażowanych pracownikach. Net Marine Group to gwarancja fachowości na najwyższym poziomie!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Przemysławem Mańkowskim, prezesem zarządu firmy Net Marine Group.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?

Pierwszy raz na stadion zabrał mnie tato. Byłem wtedy dzieckiem, ale zapamiętałem to jako niesamowite przeżycie. Emocje, jakie wyzwolił mecz, zapadły głęboko w mojej pamięci. Póżniej ja zaprowadziłem na mecz Dumy Pomorza syna i córkę. W naszej rodzinie jest sportowe zamiłowanie do rodzinnego kibicowania. Oczywiście pamiętam wiele wspaniałych spotkań naszej drużyny. Jednak najlepiej wspominam mecze z Lechem Poznań, które to zawsze miały niepowtarzalny koloryt. Szczególnie zapamiętałem piękną pogoń za odwróceniem wyniku - przegrywając 0:2, potrafiliśmy wygrać 3:2. Obecnie Pogoń Szczecin to rozpoznawalna marka w wielu wymiarach: sportowym, biznesowym, edukacyjnym.
 
Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?

Naszym zdaniem warto być aktywnym w lokalnej społeczności. Zadecydowało kilka aspektów, które mam nadzieję dadzą obu stronom wzajemne korzyści. Imponuje mi jakość oraz rozmiar, w jakim stale rozwija się klub. Realizowany konsekwentnie projekt BDP jest tego doskonałym przykładem.
 
Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?

Net Marine Group powstał na drodze dążenia do kompleksowej obsługi jednostek pływających i stawiania czoła wyzwaniom stawianym armatorom. Naszym celem jest skonsolidowanie rynku usług morskich. Net Marine Group to dynamicznie działająca, oparta na wieloletnim doświadczeniu jej twórców, grupa wyspecjalizowanych Spółek z branży morskiej. NMG dzięki komplementarności świadczonych usług, jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom. Czas armatora i bezpieczeństwo statku są naszymi priorytetami. Grupa Net Marine działa w branży remontów statków pełnomorskich i okrętów marynarki wojennej RP, jak również dostaw i serwisów związanych z bezpieczeństwem życia na morzu.

 

 Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
 
 Net Marine Group dysponuje własnymi, dobrze wyposażonymi halami warsztatowo-magazynowymi i stacjami serwisowymi w Szczecinie i Gdyni o powierzchni ponad 1500m2 każda. Usługi serwisowe przeprowadzamy zarówno w portach krajowych, jak i wszystkich portach Europy i USA, w trakcie postoju statku w stoczni lub porcie, jak i normalnej jego eksploatacji na morzu. Dzięki dysponowaniu mobilną kadrą i własnymi środkami transportu, czas reakcji na potrzeby klienta oraz dotarcia na statek jest zredukowany do niezbędnego minimum. Olbrzymim atutem NMG jest fakt, iż zapewniamy kompleksową realizację zlecenia - poczynając od wykonania projektu (włącznie z uznaniem go przez Towarzystwo Klasyfikacyjne), doboru i konfiguracji odpowiedniego sprzętu, jego dostawy i montażu na burcie - obejmującego również wszelkie prace stalowe/pokładowe/kadłubowe - a kończąc na wykonaniu wymaganych prób i odbiorów. Przeprowadzamy również wszelkie modyfikacje wynikające z indywidualnych potrzeb naszych Klientów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama