Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

14 automatów do gier w nielegalnym punkcie hazardowym w Szczecinie

14 automatów do gier w nielegalnym punkcie hazardowym w Szczecinie
  • Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez KAS.
  • Zabezpieczyliśmy 14 tradycyjnych automatów, komputery wykorzystywane do gier oraz gotówkę.
  • Funkcjonariuszy zachodniopomorskiej KAS wspierali szczecińscy policjanci.

 

Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wspólnie z policjantami z Komendy Policji Szczecin-Śródmieście zlikwidowała kolejny nielegalny punkt hazardowy. Nieoznakowany lokal znajdował się  w centrum Szczecina. 

Na miejscu jako pierwsi interweniowali policjanci, którzy zostali wezwani do awantury. Podczas oględzin lokalu podejrzenia wzbudziło zamknięte pomieszczenie. Policjanci musieli wyważyć drzwi, aby wejść do tej części lokalu. Po wejściu okazało się, że powodem zamknięcia było… nielegalne kasyno gier, które zostało tam urządzone. Znajdowało się w nim dziewięć automatów do gry. Funkcjonariusze celno-skarbowi włączeni w działania zabezpieczyli dodatkowe pięć automatów do gry, siedem włączonych stanowisk komputerowych do gry i gotówkę w saszetce w kwocie 1.785 zł. W pomieszczeniu tym znaleźliśmy też zawiniątko w aluminiowej folii z białym proszkiem prawie 300 tabletek (prawdopodobnie extasy – są teraz badane w laboratorium).

Postępowanie dotyczące narkotyków prowadzi policja, a KAS prowadzi postępowanie dotyczące nielegalnego urządzania i oferowania gier hazardowych.

Urządzanie i prowadzenie gier hazardowych bez zezwolenia lub koncesji jest przestępstwem, za które grozi jej teraz wysoka kara finansowa, kara pozbawienia wolności albo obie kary łącznie. Maksymalna kara finansowa może wynosić nawet 28.890.040 zł. 

Przypominamy, że odpowiedzialności podlega zarówno urządzanie nielegalnych gier hazardowych (też w Internecie), jak i udział w takich grach.  Uczestniczenie w nielegalnej grze hazardowej stanowi, zgodnie Kodeksem karnym skarbowym, przestępstwo skarbowe zagrożone karą grzywny od 11.120 zł do 4.4780.000 zł.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama