Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Santander Bank Polska po sukcesie Work Cafe z kolejnymi jednostkami w Olivia Centre

Pionierski projekt Work Cafe łączy w sobie kawiarnię, przestrzeń coworkingową i placówkę bankową w jednym. To jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie na co dzień przyciąga do pracy i odwiedzin placówki banku przedsiębiorców i przedstawicieli wolnych zawodów, dla których przygotowane zostały komfortowe warunki do pracy, spotkań i punktów obsługi klienta, w których mogą również zarządzać firmowymi finansami. To wszystko działa równolegle z placówką obsługi klienta indywidualnego, umów leasingowych oraz doradcami ds. kredytów hipotecznych.
Santander Bank Polska po sukcesie Work Cafe z kolejnymi jednostkami w Olivia Centre

Santander Bank Polska swoje pierwsze biura w Olivia Centre otworzył dwa lata temu. Jest to  nowy rodzaj placówki bankowej, oferującej klientom miejsca do pracy z salą współdzielonych biurek, salę spotkań oraz wyposażeniem biurowym, które oferuje większość przestrzeni coworkingowych. Work Cafe bardzo szybko zyskało na popularności, przyciągając nie tylko komfortowymi miejscami pracy, ale również doskonałą kawą i drobnymi przekąskami. Szybko stała się jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań i pracy. W sezonie dodatkowo oferuje miejsca pracy na leżakach przygotowanych na zielonym patio Olivia Centre.

 

W lipcu do Olivia Centre przeniosły się kolejne działy banku takie jak Centrum Obsługi Klienta Korporacyjnego Północ, Centrum Obsługi Klienta Biznesowego, tworząc miejsce kompleksowej obsługi klientów. Bliskość Oddziału i nowo przeniesionych jednostek pozwala na kompleksową obsługę klienta i zapewnienie najwyższych standardów dzięki nowoczesnej przestrzeni Olivia Centre i wyjątkowemu konceptowi WorkCafe Santander Bank Polska – mówi Krzysztof Piskorski, dyrektor 1 Regionu w Gdańsku. W nowych biurach klienci mogą skorzystać z przestrzeni do spotkań, pracy i wiedzy specjalistów bankowych z różnych dziedzin.

 

Placówka Work Cafe od pierwszych dni działania stała się prawdziwym przebojem i wciąż cieszy się dużą frekwencją dzięki swojemu unikalnemu podejściu do działalności bankowej – mówi Katarzyna Szymańska, Dyrektor Działu Resident Relations Olivia Centre. Oddział ma już swoich stałych użytkowników, ale równie często korzystają z niej miłośnicy dobrej kawy i wolni strzelcy, którzy odbywają tam swoje spotkania z klientami, pracują czy po prostu spotykają się ze znajomymi. Wierzymy, że nowe możliwości, jakie wprowadza Santander Bank Polska przyciągną do naszej przestrzeni nowych gości, którzy przy tej okazji poczują się zachęceni do korzystania również z innych rekreacyjnych i zawodowych propozycji Olivia Centre.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama