Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POGOŃ Szczecin

NEWSLETTER
POGOŃ Szczecin

W ubiegły wtorek w hotelu Radisson Blu odbyło się spotkanie, podsumowujące ostatnie osiągnięcia, bieżące inwestycje oraz plany na najbliższe lata i miesiące firmy Drobimex – naszego wieloletniego Partnera. Jednocześnie prezes spółki – Klaus Roppel – obchodził jubileusz swoich 70-tych urodzin. W spotkaniu uczestniczył Łukasz Biwan, dyrektor pionu marketingu i ticketingu Pogoni Szczecin, a także Marek Andrzejkowicz, dyrektor pionu biznesu Dumy Pomorza, którzy osobiście pogratulowali sukcesów i złożyli życzenia prezesowi spółki.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/drobimex-rok-wielu-inwestycji/

 

Mamy aż 34 zespoły w lidze. Wiele z nich dzieli zaledwie kilka punktów różnicy, a co kolejkę obserwujemy spore awanse i spadki. Sezon już teraz można uznać za fascynujący, gdyż rośnie liczba ekip pretendujących do końcowego triumfu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/lider-trzyma-sie-mocno/

 

– Firma Elogic Polska przystąpiła do współpracy z Pogonią Szczecin ze względu na chęć wspierania i uczestniczenia w rozwoju lokalnego klubu. Uważam, że idea angażowania firm działających w naszym regionie w takie projekty jest bardzo satysfakcjonująca i przyniesie korzyści firmie, klubowi i lokalnej społeczności – mówi Marcin Osiński, General Manager firmy Elogic.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/firma-elogic-w-naszych-barwach/

 

Firma Armon, działająca w zakresie spedycji i transportu, powstała w 1998 roku. Nasz partner oferuje rozwiązania nie tylko dla dużych firm, ale również przedsiębiorstw średnich i małych. Rozbudowywane systemy zarządzania transportem oraz relacjami z klientem pozwalają dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań i oczekiwań.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/armon-w-projekcie-bdp/

 

Podczas krótkiej prezentacji samochodów z segmentu C oraz D, zaistnieje możliwość poznania najnowszych rozwiązań marki Toyota w dziedzinie bezpieczeństwa oraz prowadzenia pojazdów. Dynamiczne testy flotowe to wyjątkowe doświadczenie pozwalające poznać możliwości samochodów, w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów z Akademii Jazdy Toyoty, również w odniesieniu do konkurencji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/testy-flotowe-partnera-wiodacego/

 

Po raz kolejny przygotujemy smaczny posiłek, a także skomponujemy program, który będzie atrakcyjny dla każdej osoby zaangażowanej w projekt Pogoń Szczecin Business Club. Chcemy mnożyć wasze kontakty biznesowe i sprawnie łączyć świat sportu z przedsiębiorczością. Naszym celem jest współtworzyć atrakcyjną przestrzeń, w której można wymieniać się doświadczeniami, kojarzyć interesy i wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Jak było ostatnim razem?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/inspirujaco-i-dynamicznie-wkrotce-sniadanie-psbc/

 

– Gdy miałem sześć lat tato zabrał mnie pierwszy raz na stadion przy ul. Karłowicza. Mogę powiedzieć, że Pogoń jest w moim sercu od zawsze. Również moja rodzina kibicuje granatowo-bordowym. Przystępując do współpracy z Pogonią Szczecin połączyliśmy przyjemne z pożytecznym – mówi Sławomir Drop, prezes zarządu Mennicy Zachodniopomorskiej Drop.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/8593-2/


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama