Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mennica Zachodniopomorska Drop w drużynie Pogoni Szczecin

Na pokładzie granatowo-bordowych melduje się kolejny wartościowy zawodnik. Mennica Zachodniopomorska Drop Sp. z o.o. Partnerem Srebrnym Pogoni Szczecin! Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na wspólne wyzwania.
Mennica Zachodniopomorska Drop w drużynie Pogoni Szczecin

- Gdy miałem sześć lat tato zabrał mnie pierwszy raz na stadion przy ul. Karłowicza. Mogę powiedzieć, że Pogoń jest w moim sercu od zawsze. Również moja rodzina kibicuje granatowo-bordowym. Przystępując do współpracy z Pogonią Szczecin połączyliśmy przyjemne z pożytecznym - mówi Sławomir Drop, prezes zarządu Mennicy Zachodniopomorskiej Drop.

 

- Kibicuję Portowcom całym sercem. Cieszą mnie sukcesy Pogoniarzy, smucą porażki, martwi gorszy czas i brak wyników. Przystępując do współpracy z Pogonią Szczecin łączę wymiar emocjonalny z biznesowym. Myślę, że współpraca z klubem będzie doskonałą okazją do zaprezentowania mojej firmy szerszemu gronu potencjalnych klientów. Jeśli dołożenie z mojej strony przysłowiowej „cegiełki" mogłoby przyczynić się do zdobycia tak upragnionego przez wszystkich kibiców mistrza Polski, to z ogromną radością podejmę współpracę - dodaje.

 

Mennica Zachodniopomorska rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Przez ten czas nasz partner konsekwentnie budował swoją pozycję, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2015 roku uruchomiono sklep internetowy, tym samym rozszerzając dynamikę działalności. - link do sklepu.

 

Jak zabezpieczyć kapitał własny? Wystarczy zainwestować swoje pieniądze w coś, co nigdy nie traci na wartości, a może dodatkowo przynieść nam zysk. Na liście najczęściej wybieranych opcji są dzieła sztuki, nieruchomości i złoto. To właśnie złotem zajmuje się Partner Biznesowej Dumy Pomorza - Mennica Zachodniopomorska Drop.

 

- 15 lipca 1993 roku otworzyliśmy firmę, więc za rok będziemy świętować 30-lecie działalności. Jesteśmy firmą rodzinną. Naszą działalność rozpoczęliśmy od skupu i sprzedaży metali szlachetnych, czyli złota, srebra i platyny. Po pewnym czasie przystąpiłem do kursu z zakresu wyceny brylantów oraz innych kamieni szlachetnych, które wprowadziliśmy do oferty. Nieco później otworzyliśmy pracownię złotniczą. Wykonujemy ręcznie biżuterię na zamówienie, czyli jest to typowa profesja rzemieślnicza.

 

Przykładem jest złoty pin Pogoni Szczecin, którego projekt powstał i został wykonany w pracowni, a następnie został przekazany na licytację WOŚP. Nasza przygoda z WOŚP i Pogonią trwa już trzy lata. Również trzy lata temu powiększyliśmy naszą ofertę o skup i sprzedaż złota inwestycyjnego. W naszym asortymencie znajdą państwo złote i srebrne sztabki o różnej gramaturze oraz złote monety bulionowe. Oferta jest skierowana zarówno do klienta indywidualnego, jak i podmiotów gospodarczych - wyjaśnia Sławomir Drop.

 

Satysfakcja z poczynionych zakupów jest priorytetem naszego partnera. Ten stan można osiągnąć poprzez szybką realizację zamówień oraz proponowanie towaru najwyższej jakości. W tej kwestii warto zaufać profesjonalistom, którzy znają się na wykonywanej pracy i z całą pewnością udzielą wszelkich użytecznych porad.

 

- Zawód, który wykonuję, jest moją pasją. Zawsze powtarzam moim bliskim, że jeszcze nigdy nie przepracowałem ani jednego dnia. Kocham to, co robię, a moją firmę charakteryzuje rzetelność, uczciwość oraz profesjonalizm. Dokładam wszelkich starań, aby klient, który nas odwiedzi był w pełni usatysfakcjonowany z wszelkich usług. Każdego traktuję wyjątkowo, wychodząc na wprost oczekiwaniom i potrzebom. Zaufaniem obdarzyła nas jedna z wiodących europejskich firm, notowana na niemieckiej giełdzie papierów wartościowych, produkująca złoto inwestycyjne, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w województwie zachodniopomorskim.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na https://mennicazachodniopomorska.pl

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama