Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice-Rybokarty 2022

Od piątku, 19 sierpnia, odbywa się kolejna edycja Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice-Rybokarty 2022. Wśród gości spotykamy 21 artystów fotografików, malarzy i rzeźbiarzy z Gryfic, Płotów, Paprotna a także Szczecina, Koszalina, Zielonej Góry, Łodzi, oraz reprezentantów miast partnerskich Gryfowa Śląskiego i Güstrow.
Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice-Rybokarty 2022

Artystów poszukujących tematów do swoich prac spotkamy w różnych miejscach na terenie miasta i okolic. Ale też na Placu Zwycięstwa w Gryficach w trakcie warsztatów Letniej Akademii Sztuk Plastycznych. 

dla dzieci - warsztaty plastyczne i rękodzielnicze - „AUTOPORTRET”, „KOLOROWE WAKACJE”, „SASHIKO” (japońska sztuka haftu, technika powszechnie używana do tworzenia dekoracyjnych i powtarzalnych haftów, może być używana do celów czysto ozdobnych).

dla młodzieży i dorosłych - warsztaty fotograficzne – „CAMERA OBSCURA” – fotografia otworkowa

W piątek, 26 sierpnia o godz. 17.00 w pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach odbędzie się prezentacja prac na roboczej wystawie poplenerowej w trakcie podsumowania projektu.

Finalna, oficjalna wystawa dorobku Artystycznych Spotkań Przyjaciół 2022 – tradycyjnie już – zostanie zaprezentowana w Gryfickim Domu Kultury oraz w Galerii Brama podczas inauguracji roku kulturalno-oświatowego – zaplanowanego na 2 października br.

Na zdjęciach: Warsztaty plastyczne dla dzieci na Placu Zwycięstwa w ramach Letniej Akademii Sztuk Plastycznych.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama