Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POGOŃ: Firma Elogic w naszych barwach

Czas na kolejną z serii świetnych wiadomości dla społeczności Dumy Pomorza. Firma Elogic Polska Sp. z o.o. dołącza do portowego grona jako Partner Brązowy Pogoń Szczecin Business Club!
POGOŃ: Firma Elogic w naszych barwach

- Firma Elogic Polska przystąpiła do współpracy z Pogonią Szczecin ze względu na chęć wspierania i uczestniczenia w rozwoju lokalnego klubu. Uważam, że idea angażowania firm działających w naszym regionie w takie projekty jest bardzo satysfakcjonująca i przyniesie korzyści firmie, klubowi i lokalnej społeczności - mówi Marcin Osiński, General Manager firmy Elogic.

 

- Wśród naszych pracowników mamy sporą grupę zagorzałych fanów piłki nożnej, a przede wszystkim Pogoni Szczecin. To głównie dla nich, jak również dla wszystkich pozostałych pracowników, którzy do tej pory nie interesowali się piłką, przystąpiliśmy do programu. Możliwość wspólnego kibicowania ma łączyć i integrować pracowników, sprawiać im przyjemność. Zależy mi, aby pracownicy czuli się wyjątkowo w naszej firmie, aby oprócz pracy łączyły nas inne pasje i zainteresowania. Osobiście od zawsze kibicuję Pogoni Szczecin. To nasz klub, nasza duma, duma Pomorza - dodaje Marcin Osiński.

 

Elogic Polska jest firmą z kapitałem duńskim, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji rozdzielnic elektrycznych, prefabrykacji szaf elektrycznych, sterowniczych oraz kontrolnych. Wykonuje projekty dla uznanych na świecie producentów systemów chłodniczych, producentów z branży morskiej czy sektora elektrowni wiatrowych. Dostarcza także produkty i rozwiązania dla nowo budowanych instytucji publicznych, takich jak szpitale, centra handlowe czy uniwersytety, głównie na terenie Danii.

 

- Stawiamy na jakość naszych produktów i ciągłą optymalizację naszych procesów. Współpracujemy z wiodącymi i sprawdzonymi dostawcami komponentów na rynku. To pozwoliło nam zapewnić sobie pozycję lidera na rynku duńskim i rzetelne podstawy pod zdobywanie kolejnych rynków. Obecnie nasze usługi i produkty oferujemy na rynku duńskim i polskim, ale mamy ambicje i plany rozszerzenia naszej sprzedaży na kolejne kraje europejskie - dodaje Osiński.

 

Od 2003 roku Elogic Polska posiada zakład produkcyjny w Szczecin Dąbiu. - Jesteśmy firmą z potencjałem, tworzymy przyjazną atmosferę w pracy i dbamy o naszych pracowników. Dodatkowo wyróżnia nas to, że prowadzimy działalność jednozmianową, co powoduje, że każdy z naszych pracowników zawsze ma czas dla siebie - uzupełnia General Manager firmy Elogic.

Jakość firmy tworzy blisko 230 osób. To zaangażowany, ambitny zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których praca w tej branży to okazja do realizacji pasji. Siłą Elogic Polska jest podchodzenie do wszystkich zleceń w sposób indywidualny, aby w konsekwencji sprostać każdemu, nawet najbardziej skomplikowanego wyzwaniu.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na https://en.elogic.dk

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama