Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gryfickie Lato Muzyczne - „Zbyszek Wodecki - pamiętamy”

Zapraszamy 28 sierpnia 2022 r. o godz. 17:00 na ostatni koncert w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego 2022.
Gryfickie Lato Muzyczne - „Zbyszek Wodecki - pamiętamy”
Wykonawcy

Wielcy Artyści odchodzą przedwcześnie.

A przecież Zbyszek był wielkim Artystą. Swoim głosem podbijał serca publiczności wszędzie tam, gdzie było mu dane koncertować. Nie ważne, czy we Wiedniu, czy też malutkim miasteczku.

W autorskiej wersji przeboju My way śpiewał:

Znam szyk złoconych sal,

Gdzie wielka gra orkiestra,

Znam też niejeden bal

I skromność znam małych estrad.

 

Spacerując po nekropoliach nierzadko można przeczytać umieszczoną na nagrobku inskrypcję:

Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć po nim.

My chcemy pamiętać i nie jesteśmy w tym odosobnieni.

Pamiętać pragnie wierna Publiczność, która nie pogodziła się z tak wielką stratą, jaką była nagła śmierć Zbyszka Wodeckiego.

To właśnie z myślą o Jego wiernych fanach narodził się pomysł na nasz koncert. Owszem, nie jesteśmy odkrywczy. Nie będzie fajerwerków, gwiazd, wielkiej orkiestry.

Będą za to łzy wzruszenia, piosenki, z którymi Artysta przemierzał nasz kraj, kameralna atmosfera i nade wszystko radosna wdzięczność, że było nam dane Go spotkać.

PROGRAM

część I największe przeboje

Zacznij od Bacha

Maja

Chałupy

Opowiadaj mi tak

Zabiorę cię dziś na bal

Izolda

Lubię wracać tam gdzie byłem już

część II piosenki mniej znane, a jednak lubiane

Rzuć to wszystko co złe

Razem być

Po co ten żal

Nad wszystko uśmiech twój

Kochaj mnie

część III covery

Basia

Deszczowa piosenka

Ciao Bambino

Oczarowanie

MOJA DROGA JA CIĘ KOCHAM

My way

WYKONAWCY

KAROLINA SYDOROWICZ

KLAUDIUSZ KAPŁON

SŁAWOMIR OLGIERD KRAMM

TOMASZ RACZKIEWICZ

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama