Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nowy partner Pogoni w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza - firma Armon

Biznesowa Duma Pomorza została wzmocniona o firmę Armon sp. z o.o. Serdecznie witamy na pokładzie i dziękujemy, że chcecie wspólnie z nami kreować granatowo-bordową rzeczywistość!
Nowy partner Pogoni w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza - firma Armon

Firma Armon, działająca w zakresie spedycji i transportu, powstała w 1998 roku. Nasz partner oferuje rozwiązania nie tylko dla dużych firm, ale również przedsiębiorstw średnich i małych. Rozbudowywane systemy zarządzania transportem oraz relacjami z klientem pozwalają dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań i oczekiwań.

 

Do atutów firmy z całą pewnością zalicza się szybki czas realizacji zleceń. Dzięki partnerstwu z wieloma przewoźnikami i firmami transportowymi, firma jest w stanie zapewnić ciągły dostęp do floty realizującej nawet kilkadziesiąt transportów tygodniowo dla jednego klienta. Kluczowa w tym wszystkim jest także troska o powierzony towar, która zyskuje na znaczeniu również dzięki posiadaniu polisy Ubezpieczenia Operatora Transportowego w Ruchu Krajowym i Międzynarodowym.

 

Filozofia firmy zawiera się w trzech priorytetowych wartościach: szacunku, odpowiedzialności i partnerstwie. Wieloletnie doświadczenie i nastawienie prokonsumenckie czynią z naszego partnera markę, której warto powierzyć swoje sprawy.

Armon tworzy zgrany zespół, dla którego praca jest nie tylko obowiązkiem, ale dostarcza także moc satysfakcji, umożliwiając realizację swoich pasji. Pozwala to budować jakość firmy, oferującej usługi na najwyższym poziomie. Stawiając na Armon, wybierasz dobrze!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Arkadiuszem Sadowskim, założycielem firmy Armon.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Mój dziadek oraz tato byli kibicami Pogoni. Pamiętam, że życie w domu toczyło się wokół piłki nożnej i Pogoni. Mój syn jest również zagorzałym sympatykiem Pogoni, zaś wspólnik biznesowy nie widzi sensu życia bez możliwości kibicowania. Jestem kibicem Dumy Pomorza od ponad 40 lat. Spędziłem wiele niezapomnianych chwil na stadionie przy Twardowskiego, jak i na wielu innych stadionach w Polsce. Uczestniczyłem też w ponad 100 meczach wyjazdowych portowców. Jestem również Ambasadorem Pogoni z 2014 roku o numerze 007. Wiele razy, w różny sposób wspieraliśmy Pogoń, uczestnicząc w programach organizowanych przez klub.
 
Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Jest to działanie bardziej skoncentrowane na emocjach, ale i powiązane z możliwością spotkania się w gronie przyjaciół Pogoni Szczecin - w tym z ludźmi biznesu, co też stwarza możliwości nawiązania relacji biznesowych i być może rozpoczęcia wartościowych kooperacji. Nasza firma wielokrotnie wspierała dzieci i młodzież, jak również drużyny z niższych lig. Zarówno piłkarskie, jak i siatkarskie. Cieszę się zatem, że teraz pora na ukochaną Pogoń. Co ciekawe, kolory Armon są powiązane z klubem - to bordo i złoty.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Jesteśmy grupą Armon, która działa w branży transportowo-spedycyjnej. Posiadamy własne środki transportu, które można rozpoznać po kolorze bordowym. Jesteśmy również producentem opakowań drewnianych, czyli palet, nadstawek paletowych, a także skrzyniopalet. Biura firmy mieszczą się przy ulicy Balińskiego 25. Aktualnie jesteśmy w trakcie budowy nowej fabryki, która będzie zlokalizowana na terenach przemysłowych przy ulicy Irydowej na prawobrzeżu. Z naszych usług można skorzystać z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo na [email protected] lub z naszym rewelacyjnym handlowcem Jakubem. Jego numer telefonu to 882 707 586. Zawsze można też przyjechać na pyszną kawę do naszego biura w Szczecinie i porozmawiać z nami osobiście.
 
Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
Jesteśmy producentem opakowań, które są transportowane do wielu krajów Europy. Nasz towar dostarczamy do kilku miejscowości w odległej, północnej Norwegii, ale też duży nacisk kładziemy na obsługę firm z regionu. Z wieloma lokalnymi przedsiębiorcami wypracowaliśmy wieloletnią współpracę. W dzisiejszych czasach, pomimo załamania się wielu łańcuchów dostaw, staramy się działać z naszymi partnerami biznesowymi w systemie "Just in Time". U podstaw metody JiT stoi założenie, będące zarazem podstawą całej filozofii Lean Manufacturing, w ramach której produkujemy tylko to, co jest potrzebne, w dokładnie takiej liczbie, jaka jest potrzebna, czyli wymagana przez klienta. Zamówienie dostarczamy w odpowiednie, ustalone wcześniej z klientem miejsce. Od 23 lat świadczymy usługi transportowe na rynki skandynawskie i to nasza główna specjalizacja. Jednak wykonujemy również transporty na terenie Europy.  Na pierwszym miejscu stawiamy na relacje i dlatego współpracę prowadzimy w oparciu o postawę partnerską. Staramy się działać elastycznie w zależności od sytuacji, a nasi partnerzy mają zagwarantowane indywidualne podejście dopasowane do ich potrzeb. Ponadto od samego początku zapewniamy naszym partnerom dedykowaną osobę kontaktową, kierowców oraz flotę.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 25 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama