Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama promienniki

POGOŃ Szczecin

NEWSLETTER
POGOŃ Szczecin

Beniaminek zabawy mocno wszedł w ten sezon, szybko torując sobie drogę do pozycji lidera. Gratulujemy i cieszymy się z Waszej fantastycznej postawy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sb-software-umacnia-sie-na-prowadzeniu/

 

Po raz kolejny przygotujemy smaczny posiłek, a także skomponujemy program, który będzie atrakcyjny dla każdej osoby zaangażowanej w projekt Pogoń Szczecin Business Club. Chcemy mnożyć wasze kontakty biznesowe i sprawnie łączyć świat sportu z przedsiębiorczością. Naszym celem jest współtworzyć atrakcyjną przestrzeń, w której można wymieniać się doświadczeniami, kojarzyć interesy i wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Jak było ostatnim razem?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/inspirujaco-i-dynamicznie-wkrotce-sniadanie-psbc/

 

STr pracuje zgodnie z Systemem Zarządzania Jakości ISO 9001-2015 oraz systemem ISO 14001. Wszystkie działania firmy mają odzwierciedlenie w programie ERP – SAP Business One, jako zestaw zintegrowanych działań służących sprawnemu zarządzaniu firmą. Sukcesy i rozwój STr są oparte na doświadczeniach pozyskanych w dziedzinie handlu i produkcji, a także stosowaniu i nieustannym rozwoju systemu zarządzania i organizacji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/str-w-druzynie-bdp/

 

Event odbędzie 4 i 5 sierpnia w salonach Partnera Wiodącego – marki Toyota Kozłowski. Nasz zespół będą reprezentowali Luka Zahovic, Jakub Bartkowski, Mateusz Łęgowski, Damian Dąbrowski, Benedikt Zech, Vahan Bichakhchyan, Konstantinos Trianatfyllopoulos, Jean Carlos Silva i Mariusz Malec. Portowcy odwiedzą salon przy ulicy Mieszka 1 25b 5 sierpnia. Wypatrujcie ich od godziny 15:00!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowcy-na-dniach-elektryfikacji/

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 15°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklamapromienniki
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama