Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nowy partner Pogoni w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza

Biznesowa Duma Pomorza została poważnie wzmocniona. Serdecznie witamy na portowym pokładzie firmę STr. Cieszymy się, że nadszedł czas na nasze wspólne wyzwania!
Nowy partner Pogoni w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza

Firma STr powstała w 1988 roku w Szczecinie, jako przedsiębiorstwo handlowe, aby 10 lat później rozszerzyć swoją działalność o produkcję elementów stalowych. Aktualnie produkcja części stalowych wykonywanych na nowoczesnych, innowacyjnych maszynach to główna gałąź funkcjonowania firmy. Nasz partner pracuje również  w dziedzinie zaopatrzenia statków w części zamienne oraz inwestycji budowlanych w Szczecinie. Zakład zaopatruje w swoje produkty m.in. przemysł okrętowy, chemiczny, spożywczy, maszynowy, samochodowy, a także energetyczny. STr jako szczecińska firma pracuje z partnerami z Europy, Azji i Ameryki.

 

STr pracuje zgodnie z Systemem Zarządzania Jakości ISO 9001-2015 oraz systemem ISO 14001. Wszystkie działania firmy mają odzwierciedlenie w programie ERP – SAP Business One, jako zestaw zintegrowanych działań służących sprawnemu zarządzaniu firmą. Sukcesy i rozwój STr są oparte na doświadczeniach pozyskanych w dziedzinie handlu i produkcji, a także stosowaniu i nieustannym rozwoju systemu zarządzania i organizacji.

 

Nasz Partner funkcjonuje na rynku branżowym od 34 lat. Pasja zbudowana na profesjonaliźmie to synonimy codziennej pracy osób tworzących wartości STr. Stawiając na naszego partnera, wybierasz dobrze!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy ze Zbigniewem Cenkierem, Dyrektorem i Prokurentem firmy STr. 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?

 

Jestem szczecinianinem i interesuje się sportem, a przede wszystkim piłką nożną. Pogoni kibicuję odkąd sięgam pamięcią, czyli od najmłodszych lat życia. Pamiętne mecze pucharowe z 1. FC Köln i Hellasem Verona, kilka wyjątkowych ligowych pojedynków z Lechem, Legią czy GKS Katowice i wiele innych wspomnień kształtowy mnie jako kibica. Próbowałem też swoich sił w tej dyscyplinie sportowej. Zresztą do teraz staram się systematycznie grać.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Biznesowa Duma Pomorza to projekt łączący środowiska biznesowe naszego regionu, w oparciu o rozpoznawalną markę Szczecina, jaką jest Pogoń. Natomiast odpowiedź jest wielowymiarowa, bo to także możliwość budowania i zjednoczenia środowisk wokół idei sportu. Pogoń Szczecin łączy różne grupy społeczne - biznes duży i mały działający w wielu obszarach naszego województwa, społeczność samorządową, mieszkańców kibicujących Dumie Pomorza. To bardzo budujące, że jedna marka łączy wiele pokoleń, w przeróżny sposób kreując tradycję z nowoczesnością. Mimo że jesteśmy firmą działającą głównie na rynkach zagranicznych, to lokalna społeczność jest dla nas bardzo ważna. Nasi pracownicy są także kibicami i identyfikują się z klubem, a to element poczucia wspólnoty, którą buduje się poprzez relacje. Nie mam wątpliwości, że to wpływa na rozwój indywidualny i społeczny naszego regionu. Biznesowa Duma Pomorza jest inwestycją w naszą wspólną przyszłość. Przede wszystkim dzieci, które pod auspicjami Pogoni uprawiają sport. Bardzo chcemy ich wspierać. Dla młodych piłkarzy z naszego regionu Pogoń to okno na świat. Od wielu lat STr jest zaangażowany w różnorakie działania w obszarze sportu i kultury Szczecina. Ta współpraca jest dla nas bardzo budująca, ponieważ mocno wierzymy w społeczną odpowiedzialność biznesu. Jesteśmy dumni z faktu, iż zostaliśmy partnerem Biznesowej Dumy Pomorza.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Spółka STr pracuje w kilku obszarach. Przede wszystkim jest producentem wyrobów metalowych, wykonywanych na precyzyjnych maszynach numerycznych, które eksportujemy do wielu krajów świata w postaci części maszyn, elementów armatury przemysłowej, jako elementy złączne dla przemysłu chemicznego, morskiego, spożywczego, farmaceutycznego oraz dla przemysłu samochodowego. Dostarczamy komponenty i  obsługujemy wiele koncernów światowych, które są liderami w swoich dziedzinach. Nasze wyroby docierają na prawie wszystkie kontynenty globu. Drugim obszarem działalności jest  zaopatrzenie statków w części zamienne oraz określony serwis. To dziedzina firmy, od której STr rozpoczął swoją działalność i w trakcie lat przeobrażał się w przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe. Trzeci obszar to sprzedaż i wynajem wybudowanych powierzchni i apartamentów usługowo-mieszkalnych w eksponowanym miejscu w Szczecinie. Wszystkie te dziedziny naszej działalności staramy się pielęgnować. Jesteśmy otwarci na współpracę z potencjalnymi klientami, a także kooperację w poszczególnych obszarach. Zapraszamy do współpracy.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
W obszarze naszej podstawowej działalności, tj. produkcji elementów stalowych, jesteśmy eksporterem. Pracujemy od wielu lat z naszymi stałymi partnerami i bardzo rozsądnie budujemy swoje portfolio, aby przede wszystkim spełnić oczekiwania naszych klientów, rozwijając odpowiednie technologie wytwórcze. Konkurujemy na rynkach światowych i tam prowadzimy grę rynkową. Naszych inspiracji szukamy w szeroko pojętej technice. Wspieramy się wiedzą i doświadczenie w dziedzinach technologicznych i organizacyjnych, opierając ją min. na współpracy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie. To nas wyróżnia - nie obawiamy się podejmowania wyzwań, pracujemy, korzystając z zasobów wiedzy technicznej i innowacji. Jesteśmy równolegle partnerem w dziedzinie praktyk dla studentów i uczniów szkół technicznych. W zakresie naszych kompetencji staramy się tworzyć silne zaplecze techniczne dla regionu. Stawiamy na dbałość o zasoby firmy, a przede wszystkim o rozwój i satysfakcję naszych pracowników. Korzystając z doświadczeń z zakresu handlu i produkcji budujemy nasza markę jako poważnego kontrahenta. Sukces firmy oparty jest na jakości, terminowości i zaufaniu naszych partnerów. Chcemy wypełniać nasze zobowiązania na najwyższym poziomie.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama