Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Muzyczne Lato: W KUBAŃSKICH RYTMACH - KONCERT MUZYKÓW Z HAWANY

Muzyczne Lato: W KUBAŃSKICH RYTMACH - KONCERT MUZYKÓW Z HAWANY

Projekt prezentuje największe przeboje muzyki Ameryki Łacińskiej. W repertuarze znajdą się utwory doskonale kojarzone przez polską publiczność. Usłyszymy m.in.: "Cancion del Mariachi", "La Bamba", "Porque te vas", "Tequila", "El Porompompero", "Guantanamera" czy "La Cucaracha".

Program “Kubańskie rytmy” porwie publiczność do wspólnej zabawy. Artyści poprowadzą także "kurs" nauki tańców latynoamerykańskich: Salsy i Bachaty. Narracja koncertu w wykonaniu Hectora Bravo Chury to gwarancja wielu ciekawostek na temat wykonywanych utworów i kultury Ameryki Łacińskiej.

W ramach Akademii Młodych Artystów wystąpią Magdalena Wierzbicka oraz Kalina Rajko z klasy Wokalistyki Estradowej i klasy Fortepianu, prowadzonych przez Aleksandrę Nieszporek. W wykonaniu dziewcząt usłyszymy "Labirynth" (solo fortepian) oraz "Nie kłami" z rep. Dawida Podsiadło

Serdecznie zapraszamy!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama