Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata Muzycznego

W niedzielne popołudnie 24 sierpnia zebrani w Ogrodzie Japońskim melomani uczestniczyli w wyjątkowym koncercie. Koncercie z udziałem lokalnych artystów z Gryfic i Paprotna, wyjątkowych, bo zarówno lokalnych jak i kunsztem artystycznym o międzynarodowym wymiarze.
Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata Muzycznego

Instrumentalny gitarowy koncert w wykonaniu Piotra Piętala 13-letniego gryficzanina, który swoją grą na gitarze klasycznej oczarował zebranych w Parku Japońskim słuchaczy. 
Lata Muzycznego. Młody muzyk ma już na swoim koncie wiele – w tym międzynarodowych sukcesów co potwierdza perfekcja w zagranych utworach ale także swoboda wielka kultura sceniczna w trakcie autorskich, konferansjerskich wypowiedzi. 

Susanne Moison w koncercie „Jazz i nie tylko” – lokalna gwiazda o także międzynarodowych konotacjach zaprosiła słuchaczy w muzyczną podróż od ragtime do współczesności, prezentując przekrój muzyki i utworów polskich i zagranicznych na przestrzeni stulecia. Artystyczne oczarowanie to także gra Oleksandra Matishuka który zaprezentował się nie tylko jako wyborny akompaniator Susanne, ale też w solowym występie na pianinie. Warto dodać, że Suzanne Moison do wokalnego udziału w koncercie „zachęciła” prowadzącego koncert Piotra Polińskiego. 

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z koncertu:Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tomasz Chojnowski 02.08.2022 17:02
BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!

zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama