Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Witariada trwała 4 dni, a i tak skończyła się za wcześnie! Kolejna edycja za rok!

3. edycja Witariady za nami. Byliście z nami 4 dni od rana do nocy. Razem słuchaliśmy rewelacyjnych koncertów, wystąpień oraz spotykaliśmy się z ekspertami w strefie wystawienniczej i gastro. Całości atrakcji dopełniała grupa animatorów, która dbała o stały poziom energii festiwalowiczów. Witariada pozostawiła nas z głębokim przekonaniem, że nasze przesłanie dociera coraz dalej i mocniej do wszystkich zakątków kraju.
Witariada trwała 4 dni, a i tak skończyła się za wcześnie! Kolejna edycja za rok!

Tegoroczna edycja największego festiwalu witariańskiego w Europie zaczęła się we czwartek, a dobiegła końca w niedzielę wieczorem. Otwarcie Festiwalu nastąpiło ze sceny głównej, a event rozpoczął się od wystąpienia Mariusza Budrowskiego – organizatora i pomysłodawcy Witariady oraz projektu Odmładzanie na surowo. Witariada 2022 stała pod znakiem duchowości. Dlatego właśnie dużo mówiło się o zdrowiu psychicznym, stresie i traumach, które zapisują się w naszym ciele i eksponują poprzez różnego rodzaju choroby (pozornie i częściowo tylko) fizyczne. Oprócz Mariusza Budrowskiego wśród specjalistów, którzy zwracali uwagę na ten aspekt naszego życia oraz na samoświadomość i budowanie szczęścia, znalazły się osoby takie jak Beata Pawlikowska, Doktor Miłość, Małgorzata Wołukanis czy Gosia Ostasiewicz.

Nie zabrakło również tematów czysto fizycznych. Na scenie festiwalowej swoją prelekcję wygłosiła również znana w całej Polsce dr Ewa Dąbrowska – słynna specjalistka od zdrowego żywienia i propagatorka diety roślinnej, która od wielu lat przekonuje Polaków do diety warzywno-owocowej jako sposobu na odnowę i ratowanie organizmu przed chorobami, które już mamy i tymi, na które moglibyśmy zachorować, gdyby nie zmiana nawyków żywieniowych. Doktor Dąbrowska w sposób naukowy i sprawdzony empirycznie potwierdziła to, o czym mówimy od pięciu lat internautom – że surowa dieta oparta na darach ziemi to dobry wybór dla każdego!

Na scenie Witariada gościła również innych specjalistów, a wśród nich Ullenkę, Martina Rybczyńskiego czy Karolinę Kryczkę – osoby, które swoją działalnością pokazują, że ruch to najlepszy wybór na spędzanie wolnego czasu oraz sposób na poszukiwanie opartego na harmonii połączenia ciała i umysłu.

Na Festiwal przybyliście tłumnie. Było nas jeszcze więcej niż w zeszłym roku. A co będzie za rok? Już nie możemy się doczekać! Już teraz możecie obserwować nas na Facebooku, aby nie przegapić żadnej informacji odnośnie Festiwalu:

->www.facebook.com/witariada

Ale nie musicie też czekać aż 12 miesięcy, aby się z nami spotkać…

Już w styczniu w Katowicach (Centrum Kongresowe Spodek) odbędzie się wydarzenie Surowe Życie, do udziału w którym serdecznie zapraszamy już teraz! Śledźcie nas na bieżąco, aby nic Wam nie umknęło i do zobaczenia!

-> www.surowezyciepolska.com

 

Partnerzy Festiwalu: Odmładzanie na Surowo, Soczyście, Alfa Pure

Patroni medialni Festiwalu: InfoVege, Moda i Ja, Wolnasobota.pl, Sztukater, Przemyskie.info, Babygo, Business Woman Life, Beauty Mission, Ogrody Piękna, Poznaj Polskę i jej sąsiadów.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama