Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POGOŃ Szczecin

NEWSLETTER
POGOŃ Szczecin

– Jesteśmy dumni z faktu, iż współpracujemy ze sobą tak długo i myślę, że możemy nazywać się przyjaciółmi Pogoni Szczecin. Ta kooperacja z wielu względów przynosi nam sporo radości. Cieszymy się, że nastały czasy, gdy Pogoń jest czołową drużyną PKO BP Ekstraklasy i promuje region na arenie międzynarodowej. W RT-Trans jest wielu kibiców Dumy Pomorza, więc tę współpracę traktujemy nie tylko biznesowo, ale i personalnie, z otwartym sercem. W związku z tym, że mamy kilka oddziałów, to często dyskutujemy o piłce z naszymi kolegami z innych miast. Z tego względu jest wiele żartów, że zazwyczaj to my jesteśmy górą, więc to nam jest najweselej – mówi Grzegorz Rybiński, właściciel firmy RT-Trans.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rt-trans-gra-z-pogonia/

 

Złożyłeś już wniosek o konto osobiste? Jeśli tak, to świetnie! Następnie otrzymasz maila potwierdzającego warunki porozumienia. Wkrótce zadzwoni do ciebie kurier, który dostarczy umowę do podpisu. Finalnie aktywujesz dostęp do konta osobistego przez usługę bankowości elektronicznej: serwis internetowy iPKO lub aplikację mobilną IKO, co sprawi, że zyskasz dostęp do swoich środków. Wszystko sprawnie i bezproblemowo.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/postaw-na-pko-konto-za-zero/

 

Pół roku temu również informowaliśmy o rekordowej liczbie zespołów, które zdecydowały się przystąpić do gry w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu. Wtedy zanotowaliśmy liczbę 19 zespołów, które reprezentowały partnerów Dumy Pomorza. Dziś z przyjemnością możemy ogłosić, że tym razem jest jeszcze okazalej! l Walka rozgorzeje wśród aż 33. zespołów. Biznesowa Pogoń niezmiennie rośnie w siłę, co ma przełożenie również na tę inicjatywę.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/8516-2/

 

Przez ostatnie miesiące, w tygodniach przedmeczowych, przed seansami filmów w kinach sieci Helios na terenie Szczecina, nasi kibice mieli okazje oglądać specjalnie przygotowane przez nas krótkie filmy promocyjne. Spoty były emitowane w bloku reklamowym przed każdym filmem repertuarowym. W ten sposób popularyzowaliśmy markę Dumy Pomorza i przypominaliśmy o zbliżających się meczach. W obu kinach Helios, czyli w CHR Kupiec oraz Outlet Park, można było także natknąć się na plakaty promujące spotkania Portowców.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/helios-dalej-z-pogonia/


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama