Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będzie modernizacja ulic Pomorskiej i Bursztynowej w Gryficach

W środę 20 lipca w Urzędzie Miejskim w Gryficach Burmistrz Andrzej Szczygieł podpisał dwie ważne dla mieszkańców Gryfic umowy na modernizację dróg.
Będzie modernizacja ulic Pomorskiej i Bursztynowej w Gryficach

Umowa podpisana z wykonawcą „Zakładem Usług Technicznych STEFAŃSKI” Andrzej Stefański z Gryfic dotyczy przebudowy ulicy ul. Pomorskiej w Gryficach na odcinku długości 636 m od ul. Niechorskiej do ul. Łąkowej. Do wykonania jest 4000m2 jezdni o nawierzchni bitumicznej, 670 m2 jezdni z kostki brukowej, 380 m2 zjazdów z kostki brukowej, 9 wpustów ulicznych, 1200 m ścieku ulicznego oraz 170 m2 wyniesionych przejść dla pieszych. Termin realizacji to 100 dni od podpisania umowy. 

Wartość inwestycji to kwota 3 012 724,49 zł brutto i jest współfinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. 

Druga umowa obejmuje modernizację dróg na osiedlu ul. Bursztynowej podpisana została z wykonawcą MET-INSTAL Sp. z o.o z Goleniowa. 

Termin realizacji to 10 miesięcy i obejmuje wykonanie 530 m kanału deszczowego ze studzienkami i przykanalikami oraz 600 m drogi o nawierzchni z kostki brukowej, w tym 2860 m2 jezdni, 550 m2 zjazdów, 1150 m2 chodników i 1050 m2 ścieżki rowerowej. 

Wartość inwestycji 3 609 143,15zł brutto sfinansowana w całości z budżetu gminy.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama