Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Polska 2050" - Nowy zarząd regionu zachodniopomorskiego

W czwartek odbyły się wybory do zarządu regionu zachodniopomorskiego w Stowarzyszeniu Polska 2050. Skład uzupełniły trzy nowe osoby. W piątek zarząd zdecydował o powołaniu nowego lidera regionalnego.
"Polska 2050" - Nowy zarząd regionu zachodniopomorskiego
Judyta Fornalczyk

Od ponad miesiąca struktury regionalne w województwie zachodniopomorskim nie mogły funkcjonować, z uwagi na rezygnację trójki członków zarządu. Konieczne było zatem przeprowadzenie wyborów uzupełniających. W czwartek, od godziny 19.30 członkowie Stowarzyszenia z naszego województwa wybierali zatem nowy skład zarządu. Ostatecznie, po ponad dwugodzinnym spotkaniu wybrano Tomasza Bukowskiego z Kalisza Pomorskiego oraz Edytę Leśniewską i Seweryna Pawłowskiego z Polic. Dołączyli oni do dwójki dotychczasowych członków zarządu – Judyty Fornalczyk i Piotra Ogrodowczyka.

Nowy zarząd na pierwszym posiedzeniu wybrał ze swojego grona Judytę Fornalczyk na lidera regionu zachodniopomorskiego. To już trzecia osoba na tym stanowisku w Stowarzyszeniu Polska 2050 na Pomorzu Zachodnim od chwili powstania regionalnych struktur tej organizacji.

„Odkąd powstała partia, trzeci filar naszego ruchu, lider regionu w Stowarzyszeniu ma przed sobą inne wyzwania. Mam nadzieję, że im podołam. Kontrola jest w Naszych rękach, decyzje w Naszej głowie, a chęć do zmiany sytuacji w Naszych sercach” – powiedziała Judyta Fornalczyk nawiązując do idei głowa-serce-ręce podkreślanej często przez Szymona Hołownię.

Stowarzyszenie Polska 2050 jest jednym z trzech filarów ruchu powołanego przez Szymona Hołownię. Pozostałe dwa to partia Polska 2050 Szymona Hołowni oraz Instytut Strategie 2050. 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 31°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama