Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Już w niedzielę kolejny koncert Gryfickiego Lata Muzycznego

Już w niedzielę kolejny koncert Gryfickiego Lata Muzycznego
Suzanne i Piotr

Zapraszamy 24 lipca 2022 r. o godz. 17:00 na koncert w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego 2022.

Piotr Piętal SOLO (gitara)

Piotr - lat 13, uczeń VII klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach i VI klasy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Wojciecha Kilara w Gryficach. Gra na gitarze od 6 lat. Laureat kilkunastu konkursów gitarowych krajowych i zagranicznych. Do najważniejszych zalicza : I miejsce na krajowym, prestiżowym konkursie młodych gitarzystów w Strzelcach Krajeńskich 2018r, I miejsce w konkursie Gitarowy Mistrz Samodzielnej Pracy 2020, Grand Prix na Wiosennym Konkursie Gitarowym w Szczecinie 2022r,  II miejsce na konkursie w Walencji /Hiszpania/ 2017r, II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie w Jeleniej Górze pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej w 2019r i chyba największy sukces II miejsce na prestiżowym międzynarodowym konkursie w Weimarze /Niemcy/ nazywany tez "olimpiadą młodych gitarzystów" w 2021r.  Do jego osiągnięć w tak młodym wieku można zaliczyć też występ z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Szczecińskiej w ramach koncertu finałowego konkursu Edu Virtuoso w  Filharmonii w Szczecinie w 2018r. oraz koncert kameralny w Łazienkach Królewskich  w Warszawie, zorganizowany w ramach Festiwalu Mozartowskiego przez Warszawską Operę Kameralną w 2021r.

 „Jazz i nie tylko“

Susanne Moison + akompaniator

Muzyczna podróż od ragtime do współczesności, w wykonaniu Susanne Moison.

Akompaniament Oleksandr Matishuk

Susanne Moison

Od 15 roku życia śpiewa muzykę jazzową - od utworów z okresu przedwojennego po współczesność, nie stroni od klasycznych chansonów i ballad.

Susanne Moison uwielbia wyzwania i stale pracuje nad nowymi programami z różnymi muzykami.

„Jazz nie tylko” to próba przedstawienia wielu barw muzyki sprzed 150 lat.

Podczas koncertu słuchacz może usłyszeć legendarne utwory polskie i zagraniczne.

Jak najlepiej nauczyć się języka polskiego ? - śpiewając !

Koncert poprowadzi Piotr Poliński


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama