Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POGOŃ - przedłużenie współpracy z firmą RT-Trans

Sześcioletnia współpraca z RT-Trans ma bardzo mocne fundamenty. Dziś notujemy kolejny z przejawów tej przyjaźni. Nasza kooperacja znów została przedłużona!
POGOŃ -  przedłużenie współpracy z firmą RT-Trans

- Jesteśmy dumni z faktu, iż współpracujemy ze sobą tak długo i myślę, że możemy nazywać się przyjaciółmi Pogoni Szczecin. Ta kooperacja z wielu względów przynosi nam sporo radości. Cieszymy się, że nastały czasy, gdy Pogoń jest czołową drużyną PKO BP Ekstraklasy i promuje region na arenie międzynarodowej. W RT-Trans jest wielu kibiców Dumy Pomorza, więc tę współpracę traktujemy nie tylko biznesowo, ale i personalnie, z otwartym sercem. W związku z tym, że mamy kilka oddziałów, to często dyskutujemy o piłce z naszymi kolegami z innych miast. Z tego względu jest wiele żartów, że zazwyczaj to my jesteśmy górą, więc to nam jest najweselej - mówi Grzegorz Rybiński, właściciel firmy RT-Trans.

 

RT-Trans jest prywatną firmą transportowo-spedycyjną, która została założona w 1992 roku. Obecnie posiada pięć oddziałów - w Grudziądzu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gliwicach i Szczecinie, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Dbałość o szczegóły to wyróżniki profesjonalnego podejścia do pracy. Wszystkie samochody marki nie mają więcej niż trzy lata. Firma dysponuje flotą 135 samochodów, z czego 50 zostały kupionych w trudnym przecież 2020 roku. Każde z nich jest uzbrojone w telemetrie, a naczepy w urządzenia GPS.

 

- Wozimy wszystko, prócz pokaźnych gabarytów. Najbardziej specjalizujemy się w chłodniach, gdyż 95% naszego taboru je ma. Dlatego też możemy przewozić produkty spożywcze, wszelkie owoce i warzywa, a także lekarstwa, bez zagrożenia, że coś mogłoby się zepsuć z naszej winy. To oczywiście nie wszystko, bo imaliśmy się przeróżnych zleceń i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Bez wątpienia można na nas liczyć - uzupełnia Grzegorz Rybiński.

 

Nasz partner zatrudnia około 250 kierowców, ale część z nich pracuje rotacyjnie. Nowoczesna firma transportowo-logistyczna musi być elastyczna i posiąść umiejętność szybkiego dostosowania się do klienta. 24 godziny na dobę pod telefonem to norma w tym zawodzie i zarazem przejaw profesjonalizmu. Dużą wagę należy przywiązywać również do terminowości. To synonim rzetelności i powód, dla którego RT-Trans doczekało się wielu stałych klientów.

 

Podczas pandemii nasz partner dostarczył szczecińskim szpitalom kilkanaście tysięcy butelek wody mineralnej. Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szczecinie Zdroje oraz Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 byli beneficjenci pomocy, która płynęła od firmy transportowo-spedycyjnej. My również zawsze mogliśmy liczyć na RT-Trans. Potężne upały sprzed kilku lat i czas urlopowy spowodowały, że powstał problem z odpowiednią liczbą tirów, które mogłyby przywieźć rolki trawy, potrzebne do wymiany murawy na boisku głównym. Z wielu względów zależało nam na czasie, więc stało się to dla nas sporym kłopotem. Dylemat udało się jednak rozwiązać dzięki partnerowi. Grzegorz Rybiński, właściciel firmy, w trybie pilnym zorganizował pomoc związaną z transportem. Wówczas po raz kolejny przekonaliśmy się, że RT-Trans to firma z duszą!

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama