Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POGOŃ Szczecin

NEWSLETTER
POGOŃ Szczecin

– Myślę, że wielu kibiców, którzy na co dzień uważnie śledzą losy klubu, wie że Duma Pomorza nie jest mi obojętna. Jestem byłym prezesem Pogoni, a także jej udziałowcem, zatem moment rozpoczęcia naszego kolejnego wspólnego rozdziału jest dla mnie świętem. Mogę dziś to nazwać „biznesem emocjonalnym" i bez wątpienia do tej kooperacji podchodzę w sposób wyjątkowy, właśnie ze względu na emocje – mówi Artur Kałużny, współwłaściciel Nowego Browaru.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wznies-toast-lagerem-portowca/

 

Pozyskanie partnera kluczowego wiąże się z dużą zmianą wizualną na trykotach meczowych. Od sezonu 2022/23 Pogoń Szczecin będzie występować z logotypem Betcris na froncie koszulek meczowych. To oczywiście tylko jedno z szeregu świadczeń klubu na rzecz nowego sponsora.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/debiut-betcris-w-ekstraklasie-bukmacher-partnerem-kluczowym-pogoni-szczecin/

 

W związku z podjętą przez oba podmioty współpracą, logotyp firmy Betcris pojawi się na koszulkach meczowych Portowców. Poniżej najważniejsze wypowiedzi z konferencji prasowej prezesa zarządu naszego klubu Jarosława Mroczka oraz członka zarządu firmy Betcris, Jacka Jakubowskiego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/mam-nadzieje-ze-to-dopiero-pierwszy-krok-w-naszej-wspolpracy/

 

Złożyłeś już wniosek o konto osobiste? Jeśli tak, to świetnie! Następnie otrzymasz maila potwierdzającego warunki porozumienia. Wkrótce zadzwoni do ciebie kurier, który dostarczy umowę do podpisu. Finalnie aktywujesz dostęp do konta osobistego przez usługę bankowości elektronicznej: serwis internetowy iPKO lub aplikację mobilną IKO, co sprawi, że zyskasz dostęp do swoich środków. Wszystko sprawnie i bezproblemowo.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/postaw-na-pko-konto-za-zero/

 

Czasem przychodzi taki moment, gdy trzeba już spojrzeć w inną stronę. To nie zmienia jednak szacunku i wdzięczności za wszystko, co wspólnie przeżyło się przez tak długi czas. To partnerstwo, przy którym Pogoń Szczecin dojrzewała. Carlsberg Polska wspierał nas, gdy jako Pogoń Szczecin Nowa występowaliśmy w B-klasie. Kto wtedy mógł przewidzieć, jaką klub przejdzie metamorfozę w ostatnich latach? Wspólnie doczekaliśmy się dwóch z rzędu medali w PKO BP Ekstraklasie. Nasza współpraca trwała nieprzerwanie od 20 lat. Dziękujemy za to i zawsze będziemy wdzięczni – za wszystko. To były pracowite i bogate w doświadczenia lata, w których niezmiennie mogliśmy liczyć na zrozumienie i wzajemny szacunek.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dziekujemy-wam-za-wszystko/

 

Identyfikacja wizualna marki Toyota Kozłowski będzie obecna na trykotach Dumy Pomorza w meczu domowym, ale także 14 lipca, podczas spotkania rewanżowego. Logo partnera znajdzie się również na ledach, tablicach i innych nośnikach stadionowych. To kolejny przejaw naszej udanej kooperacji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/toyota-kozlowski-z-pucharowym-wsparciem/

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama