Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama eko zywnosc

Policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 8 listami gończymi

We wtorek funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu nowosolskiego, województwa lubuskiego poszukiwanego 8 listami gończymi oraz 5 zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu. 40-latek wpadł podczas kontroli w trakcie amatorskiego połowu ryb w obrębie jeziora Liwia Łuża.
Policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 8 listami gończymi

We wtorek policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina podczas pełnienia służby na terenie Gminy Rewal, przeprowadzili kontrolę osób wędkujących w okolicy jeziora Liwia Łuża pod kątem posiadania uprawnień do amatorskiego połowy ryb. Podczas prowadzonych czynności jeden z wędkarzy próbował wprowadzić mundurowych w błąd co do tożsamości własnej.

Jak ustalili policjanci 40-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu nowosolskiego w województwie lubuskim był poszukiwany aż 8 listami gończymi i 5 zarządzeniami do ustalenia miejsca pobytu w różnych sprawach.

40-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości m.in. celem uniknięcia odbycia kary 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności w jednej ze spraw.

Dzięki determinacji i dociekliwości policjantów mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i nie uniknie odpowiedzialności karnej.

 

podkom. Zbigniew Frąckiewicz


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 15°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklamaeko zywnosc
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama