Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama promienniki

Rozpoczynamy XI edycję "Gryfickiego Lata Muzycznego"

Tegoroczna edycja "Gryfickiego Lata Muzycznego" rozpocznie się koncertem klasyki piosenki francuskiej p.t "Yaga Kowalik w koncercie ...PIAF GRECO AZNAVOUR ".
Rozpoczynamy XI edycję "Gryfickiego Lata Muzycznego"

Koncert ten to prezentacja najpiękniejszych i najbardziej znanych przebojów z repertuaru takich artystów francuskiej piosenki  jak : Edith Piaf,Juliette Greco czy Charles Aznavour.

Yaga Kowalik związana jest artystycznie z Francją gdzie artystka nagrała płytę, koncertowała m. in. w Paryżu w "Teatrze Essaion" oraz w paryskich kabaretach.

Po jednym z koncertów znany francuski krytyk muzyczny Bernard Merle nazwał Yagę Kowalik w swoim artykule "Czarną Perłą z Krakowa" (patrz prasa na yagakowalik.pl)

Artystce towarzyszy na scenie akordeonista - Walentyn Dubrowskij.

W Krakowie koncerty Yagi Kowalik odbywają się legendarnej "Piwnicy Pod Baranami".

Brawurowa interpretacja piosenek, świetna gra akordeonisty oraz oprawa muzyczna koncertu (koprodukcja polsko-francuska) "przenoszą" słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy - do dzielnicy Montmartre.

Przed pierwszym recitalem w Ogrodzie Japońskim wystąpią dziewczęta biorące udział w Warsztatach Muzycznych Morzyczyn 2022, które wraz z Instruktorami Muzycznymi : Aleksandrą Nieszporek oraz Pawłem Antosiakiem, kształcą swoje umiejętności wokalne i pianistyczne. Serdecznie zapraszamy!


Yaga Kowalik


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama