Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piknik Rodzinny na Kąpielisku Miejskim "Stawek" w Gryficach

Na rozpoczęcie letniego sezonu na kąpielisku miejskim "Stawek w Gryficach" Gryficzanie spotkali się na "Pikniku Rodzinnym".
  • Źródło: Powiat Gryficki
Piknik Rodzinny na Kąpielisku Miejskim "Stawek" w Gryficach
Piknik Rodzinny na "Stawku"

Wszystkie dzieci mogły poskakać na dmuchańcu, zobaczyć sympatyczne Wesołe Alpaki, a także posłuchać pięknych bajek w wykonaniu Renaty Teresy Korek.

Nie zabrakło także naszych wspaniałych mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach, którzy przybliżyli dzieciom tajniki swojej pracy oraz pokazali radiowozy i wozy strażackie.

Dla każdego dziecka była wata cukrowa, lody i kiełbaska z grilla, które rozdawali Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Renata Teresa Korek.

Zabawę poprowadziła Małgorzata Burak z Będzie Fajnie. Wśród dodatkowych atrakcji była także strzelnica LOK wraz z Dariuszem Daziem, Cezarym Dominikiem i Krzysztofem Kroguleckim, którzy uczyli dzieci celnych strzałów z wiatrówki.

Stoisko Nadleśnictwo Gryfice Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Bażyna", przy którym były prowadzone gry i konkursy także cieszyło się dużym zainteresowaniem.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniuAutor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Świąteczne gotowanie na gazieAutor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza: Zestaw sosów bardzo ostrych – piekielne trio od Roleski
Reklama