Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

W środę, 18 maja w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie odbył się Wojewódzki Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, której przewodniczył biskup pomocniczy szczecińsko-kamieński Henryk Wejman.
SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

W uroczystości wzięli udział m.in. Poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa, Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Wicemarszałek Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Wiceburmistrz Płotów Edyta Podgórska.

W okolicznościowych wystąpieniach goście podkreślali nawiązywali do życia i misji Jana Pawła II wskazując na znaczenie stosowania młodych ludzi nauki i przykładu osobistego swojego patrona. Uczestniczący w uroczystości goście odebrali z rąk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Modlimowie Marzeny Stępień symboliczne statuetki będące podziękowaniem za obecność i wsparcie tego ważnego wydarzenia będącego swoistym hołdem poświęconym wyjątkowemu patronowi szkoły Świętemu Janowi Pawłowi II.

Przedstawiciele Komandorii Północnej odznaki św. Floriana „Mazowia” przekazali na dla szkoły ręce pani dyrektor Medal ustanowiony przez Komandorię z okazji 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II.

Z dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestnicy przyjęli artystyczny program słowno-muzyczny poświęcony postaci Jana Pawła II w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Modlimowie.

W programie zjazdu znalazł się też konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II skierowany do reprezentacji szkół uczestniczących w Zjeździe.

Na młodzież uczestniczącą w uroczystości czekała oferta gastronomiczna oraz możliwości zintegrowania się na terenie bazy sportowo-rekreacyjnej szkoły.

Zapraszam do naszej fotogalerii:

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
lech 15.07.2022 08:07
Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.

zachmurzenie duże

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1000 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama