Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

W środę, 18 maja w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie odbył się Wojewódzki Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, której przewodniczył biskup pomocniczy szczecińsko-kamieński Henryk Wejman.
SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

W uroczystości wzięli udział m.in. Poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa, Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Wicemarszałek Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Wiceburmistrz Płotów Edyta Podgórska.

W okolicznościowych wystąpieniach goście podkreślali nawiązywali do życia i misji Jana Pawła II wskazując na znaczenie stosowania młodych ludzi nauki i przykładu osobistego swojego patrona. Uczestniczący w uroczystości goście odebrali z rąk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Modlimowie Marzeny Stępień symboliczne statuetki będące podziękowaniem za obecność i wsparcie tego ważnego wydarzenia będącego swoistym hołdem poświęconym wyjątkowemu patronowi szkoły Świętemu Janowi Pawłowi II.

Przedstawiciele Komandorii Północnej odznaki św. Floriana „Mazowia” przekazali na dla szkoły ręce pani dyrektor Medal ustanowiony przez Komandorię z okazji 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II.

Z dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestnicy przyjęli artystyczny program słowno-muzyczny poświęcony postaci Jana Pawła II w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Modlimowie.

W programie zjazdu znalazł się też konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II skierowany do reprezentacji szkół uczestniczących w Zjeździe.

Na młodzież uczestniczącą w uroczystości czekała oferta gastronomiczna oraz możliwości zintegrowania się na terenie bazy sportowo-rekreacyjnej szkoły.

Zapraszam do naszej fotogalerii:

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 23°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniuAutor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Świąteczne gotowanie na gazieAutor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza: Zestaw sosów bardzo ostrych – piekielne trio od Roleski
Reklama