Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Firma Siemaszko w projekcie BDP

Ku naszej wielkiej radości na portowym pokładzie witamy firmę Siemaszko, która dołącza do projektu Biznesowej Dumy Pomorza. Bez wątpienia razem jesteśmy jeszcze silniejsi!
Firma Siemaszko w projekcie BDP

Firma Siemaszko prowadzi działalność na rynku deweloperskim od 1994 roku. Receptą na sukces było wypracowanie sobie opinii przedsiębiorstwa godnego zaufania, które za punkt honoru stawia realizację potrzeb klientów w najlepszy możliwy sposób. Najwyższy standard kreowanych inwestycji zapewnia wysoko wykwalifikowana, doświadczona i dbająca o swój rozwój kadra, w tym najlepsi specjaliści branżowi.

 

Firma Siemaszko wybudowała ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych na nowych osiedlach. Nasz Partner przywiązuje dużą wagę do starannego doboru lokalizacji, tak by każdy mógł odnaleźć w danej ofercie miejsca, w których rzeczywiście chciałby mieszkać. Istotna jest w tym także kwestia dbałości o bezpieczeństwo wszelkich procesów budowlanych. Inwestycje są realizowane na własnych, nieobciążonych kredytem gruntach. Jako pierwszy deweloper w Szczecinie firma zadbała o rachunek powierniczy. Deweloper sprawuje opiekę nad zrealizowanymi inwestycjami jako ich zarządca.

 

Firma jest laureatem wielu nagród. Zdobyła tytuł "Lidera Polskiego Budownictwa 2015", przyznawany przez Radę Programową Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki". Została również wyróżniona, jako jedyne przedsiębiorstwo ze Szczecina, prestiżowym godłem "Jakość Roku 2014". Kapituła największego w Polsce konkursu promującego przedsiębiorstwa, dla których wysoka jakość produktów stanowi priorytet, przyznała certyfikat w kategorii "usługa". Siemaszko było również trzykrotnie nagrodzone w konkursie "Orły Polskiego Budownictwa", które odbywa się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Nasz Partner jest także laureatem "Diamentu Forbesa", przyznawanego najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorcom.

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Lesławem Siemaszko, prezesem zarządu firmy Siemaszko.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Moja historia z piłką nożną trwa od najmłodszych lat. Zamiłowanie do sportu zaszczepił we mnie mój tato. Już jako 7-letni chłopiec chodziłem z nim na stadion, kibicować naszej lokalnej drużynie – Pogoni Szczecin. Do dziś z zapałem śledzę wyniki rozgrywek i wciąż wiele radości sprawia mi kibicowanie Pogoni z trybun Stadionu Miejskiego. Teraz to ja, jako ojciec, występuję w roli propagatora naszego ulubionego klubu i staram się przekazać młodszemu pokoleniu tę pasję. Mam nadzieję, że skutecznie.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Misją naszej firmy od początku jej powstania jest wspieranie Szczecina i regionu. Jako lokalni patrioci cieszymy się, że poza współtworzeniem architektury tego miejsca, możemy również w znaczącym stopniu angażować się w rozwój kultury i sportu. Z tego względu idea BDP jest nam bardzo bliska. Chcemy łączyć siły z innymi świadomymi lokalnymi markami i wspólnie budować przyjazną przestrzeń. Wierzymy, że razem mamy większą moc.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Z naszych usług może skorzystać każdy, kto poszukuje wyjątkowego miejsca na mapie Szczecina. Wszelkich zainteresowanych naszą bogatą ofertą mieszkaniową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową www.siemaszko.pl lub drogą telefoniczną oraz mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze największe atuty?
Z pewnością jest to wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Na rynku szczecińskim działamy od 1994 roku. Wybudowaliśmy ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych. Budujemy solidnie i terminowo, czym zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów. Wielu z nich nabyło u nas nie tylko swoje pierwsze mieszkanie, ale też kolejne nieruchomości. Pod nasze inwestycje staramy się wyszukiwać wyłącznie najlepsze lokalizacje. Ciągły rozwój i innowacyjne podejście do budownictwa pozwalają nam wprowadzać na rynek bogatą i wyróżniającą się ofertę. Najlepszym tego przykładem jest Nowa Przystań - nasza najnowsza inwestycja powstająca nad Odrą.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na https://siemaszko.pl

Czym jest Biznesowa Duma Pomorza? Czytaj tutaj - https://pogonszczecin.pl/newsy/bdp


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama