Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Koncert charytatywny Kena Burtona & Croydon SDA Gospel Choir dla Buczy

W sobotę, 14 maja o 17:00 w kościele ewangelicko-augsburskim na Rynku Pszczynie odbędzie się specjalny koncert charytatywny Kena Burtona & Croydon SDA Gospel Choir dla Buczy w Ukrainie. Środki zebrane podczas koncertu przez Fundację ADRA Polska wesprą mieszkańców ukraińskiej Buczy.
Koncert charytatywny Kena Burtona & Croydon SDA Gospel Choir dla Buczy
koncert_Kena Burtona

Ken Burton –laureat nagród Grammy i Oscara

Ken Burton to wybitny brytyjski muzyk, solista, kompozytor, juror oraz lider 5 chórów w Londynie, laureat Grammy i Oscara za oprawę chóralną do filmu Czarna Pantera. Współpracował ze Stevenem Spielbergiem oraz występował na festiwalu filmowym w Cannes. W 2019 roku w Filharmonii Śląskiej w Katowicach prawdopodobnie po raz pierwszy na świecie wykonał koncert muzyki gospel w aranżacji muzyki klasycznej na 150-osobowy chór i orkiestrę symfoniczną. Artysta koncertował już w Pszczynie kilkukrotnie. Z brytyjskim muzykiem wystąpi jeden z najlepszych chórów gospel – Croydon SDA Gospel Choir.

Koncert charytatywny dla Buczy

Zarówno Ken jak i członkowie chóru zrezygnowali z honorarium i odwołali szereg innych wydarzeń, aby móc przylecieć do Polski na ten szczególny koncert. Wstęp na koncert jest wolny. Bezpłatne wejściówki można rezerwować mailem pisząc na adres: [email protected]

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka środków na pomoc Buczy. Dla tych, którym leży na sercu przyszłość ukraińskiej Buczy przygotowano również 26 ekskluzywnych miejscówek VIP. Aby je zająć, należy dokonać wpłaty minimum 5000 zł/osobę poprzez www.adra.pl/bucza/ a dowód wpłaty przedstawić mailem w celu rezerwacji miejsca VIP. Liczy się kolejność dokonywania rezerwacji. Wszystkie osoby, pragnące wesprzeć Buczę –mogą włączyć się do zbiórki za pośrednictwem strony www.adra.pl/bucza/ (płatność kartą, BLIK lub przelewem na konto).

– Fundacja ADRA Polska od pierwszego dnia wojny w Ukrainie wspiera ofiary, organizując transporty humanitarne i zakupując potrzebne materiały oraz busy do rozwożenia pomocy humanitarnej w Ukrainie. Serdecznie zapraszamy na koncert i do wspólnej pomocy za pośrednictwem internetowej zbiórki na naszej stronie internetowej – razem możemy ratować ofiary wojny przed głodem i ubóstwem – mówi dr Piotr Nowacki, prezes Fundacji ADRA Polska.

Fundacja ADRA Polska jest oficjalnym Partnerem wydarzenia. Wpłaty dokonane przy okazji koncertu zostaną przekazane do realizacji pomocy dla mieszkańców Buczy poprzez ukraiński oddział organizacji – ADRA Ukraina.

Koncert został objęty patronatem Burmistrza Pszczyny oraz Pszczyńskiego Centrum Kultury. 

Ken Burton & Croydon SDA Gospel Choir
Kościół Ewangelicko-Augsburski, Rynek 1 Pszczyna
14 maja 2022 r. Start godz. 17:00

Więcej informacji o Kenie oraz nagrania jego koncertów w Polsce dostępne są na stronie: warsztatygospel.eu. 

***

Fundacja ADRA Polska – powstała w 2009 roku dobroczynna organizacja pożytku publicznego. Jest polskim oddziałem międzynarodowej Fundacji ADRA, działającej obecnie w 118 krajach. Jej celem jest pomoc ludziom w potrzebie, poprzez działania z obszaru edukacji, zdrowia, organizowania źródeł utrzymania oraz pomoc rozwojową i humanitarną w rejonach dotkniętych kataklizmami. Międzynarodowy charakter organizacji pozwala jej działać szybko i efektywnie. Fundacja od pierwszego dnia wojny w Ukrainie wspiera ofiary, organizując transporty humanitarne i zakupując potrzebne materiały oraz busy do rozwożenia pomocy humanitarnej w Ukrainie. ADRA Polska posiada również 50 punktów pomocy uchodźcom zlokalizowanych w całej Polsce, w których mieszkańcy Ukrainy mogą znaleźć schronienie po przekroczeniu granicy polskiej. Więcej informacji na stronie: www.adra.pl 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama