Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Firma PM Services została Partnerem Biznesowej Dumy Pomorza

To kolejna świetna informacja dla społeczności Pogoni Szczecin. Firma PM Services dołączyła do idei Biznesowej Dumy Pomorza i gra razem z nami!
Firma PM Services została Partnerem Biznesowej Dumy Pomorza

PM Services Poland Sp. z o. o. jest firmą świadczącą wielobranżowe usługi konsultingowe w sektorze budowlanym. Zespół naszego Partnera składa się z doświadczonych inżynierów branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz drogowej. Kluczem do sukcesu marki jest jakość, bezpieczeństwo, terminowość, a także dbałość o kompleksowe podejście do zrównoważonego, odpowiedzialnego budownictwa. Wieloletnie doświadczenie i wiedza to składowe właściwych rozwiązań technicznych oraz prawnych dla przeszkód pojawiających się w procesie inwestycyjnym. PM Services wie, jak rozwiązać wszelkie możliwe dylematy branżowe!

 

Nasz Partner bardzo dobrze zna rynek lokalny, co umożliwia mu sprawne organizowanie procesu budowlanego oraz organizowanie i rozstrzyganie przetargów w imieniu Inwestora, celem zabezpieczenia jego interesów. Zawiera się to zarówno w aspekcie finansowym, jak i technicznym.

 

PM Services działa na rynku krajowym, jak i zagranicznym w zakresie zarządzania projektowego, nadzoru inwestorskiego, nadzoru bankowego, przeprowadzenia certyfikacji BREEAM i LEED, opracowywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, a także weryfikacji projektów, przygotowywania kosztorysów oraz przeprowadzenia procedur przetargowych - m.in. na generalnego wykonawcę przedsięwzięcia. Marka ma swoje siedziby w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu i Koszalinie.

 

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Bartłomiejem Szejbą, prezesem zarządu firmy PM Services Poland Sp. z o. o.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?

Pogoni Szczecin kibicuję od zawsze – czyli od czasu, gdy mój tato zabierał mnie na mecze, gdy jeszcze nie miałem dziesięciu lat. Pierwsze spotkania, na których byłem na stadionie, to pamiętny mecz z Widzewem z 1983 roku. Zjawiło się na nim 35 tysięcy kibiców – rekord nie pobity do dziś. Kibice siedzieli na murawie za bramkami i na wieżach oświetleniowych. Grali wówczas m.in. Włodzimierz Smolarek i Józef Młynarczyk w Widzewie, a i w Pogoni była superekipa. Pamiętam też mecze z Górnikiem Zabrze i Górnikem Wałbrzych. Gdy nie mogłem być na meczach, to słuchałem relacji  w studiu S-13. Pamiętam, jak w 1987 roku Pogoń przegrała z Górnikiem 1:2, a ja słuchałem z zapartym tchem w radio w małym fiacie i bardzo byłem zmartwiony, że w najważniejszym meczu sezonu uciekła szansa na mistrzostwo Polski – byłem wówczas przekonany, że w kolejnym roku to mistrzostwo już na pewno będzie w Szczecinie. Później chodziłem na mecze już sam albo z kolegami w szkole średniej, gdzie najpierw martwiłem się groźbą spadku do 3 ligi, a następnie podziwiałem grę Dariusza Adamczuka, Dariusza Szuberta, czy debiut Olka Moskalewicza w meczu z Ruchem, tuż po powrocie do Ekstraklasy. Od niedawna kibicuję prawie na każdym meczu z synem Michałem, który jest najwierniejszym kibicem Pogoni, którego znam.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?

Z uwagi na to, że jestem przedsiębiorcą prowadzącym własną firmę – wiem, jaki wielki wysiłek był konieczny i jaka praca do wykonania przez zarząd i właścicieli Pogoni Szczecin, a także wszystkich pracowników klubu, żeby osiągnąć to, co mamy teraz. Mój udział w programie jest formą uznania dla tej inicjatywy. Jeżeli chcemy, żeby Pogoń była silnym i liczącym się klubem nie przez 1-2 sezony, ale na dziesięciolecia, to uważam, że pomysł prezesa Mroczka ze stworzeniem grupy firm wspierających nasz klub, trafił w punkt. Myślę, że właściciele i zarządy zachodniopomorskich przedsiębiorstw, którzy identyfikują się z klubem i mogą sobie pozwolić w jakimś okresie na regularne wsparcie, powinni być czynnikiem poprawiającym stabilność finansową klubu.
 
Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?

W zależności od zakresu usług, którymi klient jest zainteresowany – najlepiej skontaktować się z odpowiedzialną osobą z naszej firmy telefonicznie lub mailowo i umówić spotkanie. Dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za poszczególne usługi oraz rejony Polski znajdują się na stronie internetowej pmservices.pl w zakładce kontakt.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?

Jesteśmy największą firmą świadczącą usługi obsługi inwestorów budowlanych w północno – zachodniej Polsce z zespołem liczącym już ponad 80 osób. Specjalizujemy się w projektach dla dużych inwestorów prywatnych. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści, chociaż mamy bardzo dużo młodych inżynierów, którzy trafili do nas od razu po studiach. Większość z naszych pracowników porozumiewa się w języku angielskim, co jest ważne dla klientów zagranicznych. Obok usług nadzoru inwestorskiego, inżyniera kontraktu, project managera – specjalizujemy się w tzw. certyfikacjach ekologicznych LEED i BREEAM wg restrykcyjnych norm brytyjskich, amerykańskich i niemieckich. Na tym rynku zbudowaliśmy jeden z największych i najlepszych w Polsce zespół specjalistów i realizujemy najbardziej ambitne projektu na terenie całego kraju i za granicą. Pracownicy naszej firmy mogą być pewni, że będą u nas zawsze traktowani podmiotowo.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na https://www.pmservices.pl

Czym jest Biznesowa Duma Pomorza? Czytaj tutaj - https://pogonszczecin.pl/newsy/bdp

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 22°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama