Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie w czołówce najlepszych pracodawców w szkolnictwie wyższym

ZUT znalazł się na 2. miejscu w rankingu magazynu Forbes „Poland's Best Employers 2022", w kategorii „szkolnictwo i badania naukowe". W ogólnym zestawieniu 300 najlepszych polskich pracodawców ZUT uplasował się na 85. pozycji.
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie w czołówce najlepszych pracodawców w szkolnictwie wyższym

Badanie Forbesa trwało od września do października 2021 r. Na liście Poland's Best Employers 2022, znaleźli się pracodawcy, którzy najlepiej poradzili sobie ze zmianami wywołanymi przez pandemię. 
W badaniach ankietowych przepytano 20 tysięcy pracowników, którzy zdecydowali o finalnym kształcie list rankingowych.

 

Poland's Best Employers 2021 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy - czytamy na stronie Forbesa.

 

W badaniu wzięło udział 1800 firm zatrudniających co najmniej 250 pracowników, 300 z nich zakwalifikowało się do czołówki i znalazło wśród wyróżnionych pracodawców.

 

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zajął 85. miejsce w zestawieniu ogólnym oraz 2. miejsce w kategorii „szkolnictwo i badania naukowe" (72,27 pkt). Na szczycie podium znalazł się Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu, który wyprzedził ZUT o dwa punkty (47. miejsce w ogólnej klasyfikacji, 74,13 pkt). W zestawieniu branżowym „szkolnictwo i badania naukowe" ujęto trzynaście uniwersytetów z całej Polski.

 

W badaniach ankietowych pracowników poproszono o wyrażenie opinii w siedmiu obszarach: wizerunek i wzrost, rozwój i perspektywy, relacje między pracownikami i zarządzanie, płaca, warunki pracy i sprzęt, zrównoważony rozwój, obciążenie pracą.

 

Partnerem merytorycznym projektu była firma Statista, która współtworzy najbardziej znane rankingi „Best Employers" na świecie.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-najlepsi-pracodawcy-polska-2022-oto-firmy-dla-ktorych-chce-sie-pracowac/6h7ct2l.

 

Fot. TAMAStudio


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama