Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Gryfice: Uroczystości obchodów Święta Konstytucji 3 maja 2022

Gryfice: Uroczystości obchodów Święta Konstytucji 3 maja 2022

Uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się uroczystym apelem z udziałem oficjalnych delegacji i pocztów sztandarowych przy Głazie Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrali Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Gryfic Grzegorz Burcza oraz Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł przywołując historyczne i narodowe znaczenie 3 Majowego Święta a następnie złożono przed obeliskiem wiązanki kwiatów.

Kolejnym etapem uroczystości była msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Gryficach. Po mszy delegacje w asyście pocztów sztandarowych przemaszerowały na Skwer Konstytucji 3-go Maja, gdzie po okolicznościowych wystąpieniach nastąpiło złożenie wiązanek kwiatów.

Po oficjalnej części obchodów, Gryficki Dom Kultury zaprosił mieszkańców na Festyn Rodzinny na Placu Zwycięstwa, gdzie na uczestników czekały atrakcje dla dzieci i dorosłych, stoiska z zabawkami i wyrobami rękodzielniczymi, mała gastronomia a także strzelnica i ulubione przez dzieci dmuchańce. Hasłem przewodnim festynu był „Czas Poloneza”. Na scenie prezentowali się gryficcy artyści w szerokiej gamie grup wiekowych a kulminacyjnym punktem programu było wspólne z udziałem gryficzan zatańczenie poloneza.  Jako gwiazda festynu w estradowym koncercie zaprezentował się Duet „Jackpot”.  

Zapraszamy do naszej fotogalerii…

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 22°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama