Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rewalskie Piekło Północy 2022

W sobotę 2 kwietnia po brukach i szutrach Gminy Rewal odbył się II Wyścig kolarski ze startu wspólnego Rewalskie Piekło Północy 2022. Wymagająca trasa i warunki pogodowe -z mroźnym wiatrem połączonym z okresowymi opadami śniegu sprawiły, że wyścig w pełni zasługuje na swoją nazwę.
Rewalskie Piekło Północy 2022

Na trasie zorganizowanego przez Gminę Rewal i Rewalskie Stowarzyszenie Cyklistów Bałtyk w Rewalu stanęło blisko 160 zawodników. Trasa wyścigu to 4 rundy o długości 13km z czego 7 km po nawierzchni szutrowej, 3,9 km po bruku i reszta betonowe płyty w sumie 52 km morderczej trasy.

Start honorowy i zakończenie wyścigu odbyło się na obiekcie sportowym w Niechorzu Na triumfatorów w kategorii open kobiet i mężczyzn czekały nagrody pieniężne i oryginalne statuetki w kostki brukowej. Trochę mniejsze kostki otrzymali też najlepsi w kategoriach wiekowych.

Dodatkową atrakcją był wspaniały, wart 15 tys. złotych rower Specjalized ufundowany przez firmę Spectrumbike Jana Zugaja. Nagrodę wylosował  Tomek Stoszko z Dźwirzyna. 

W kategorii Open pań najlepsza okazała się Wiktoria Klawitter z Gdyni przed Mileną Burzych z Polic i Natalią Pindera ze Szczecina. Wśrós panów bezkonkurencyjny na całej trasie Mariusz Gil ze Strzelc Krajeńskich, za nim przyjechał Arek Petka z Lęborka i Przemysław Burzych z Polic.

Na trasie godnie zaprezentowali gryficki samorząd powiatowy Agnieszka Mackolć i Łukasz Czyrny.

Nagrodę specjalną z rąk wójta Rewala Konstantego Tomasza Oświęcimskiego odebrał Dyrektor Wyścgu Piotr Mucha.

Poniżej wyniki:

Zapraszam też do oglądania naszej fotorelacji:


Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 29°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniu
Reklama