Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Spacer kuratorski po nowej wystawie stałej "Ukryte znaczenia..."

Spacer kuratorski po nowej wystawie stałej "Ukryte znaczenia..."

Zapraszamy na Spacer kuratorski po nowej wystawie stałej „Ukryte znaczenia. Sztuka na Pomorzu w XVI i XVII wieku”. Oprowadzać będzie Monika Frankowska-Makała. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 marca 2022 roku o godzinie 17.00 w Muzeum Narodowym w Szczecinie przy Wałach Chrobrego. Bilety w cenie 3 zł należy nabyć w kasie Muzeum bezpośrednio przez rozpoczęciem Spaceru. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących obostrzeń sanitarnych. 

Więcej o wystawie: http://bityl.pl/EB2Ey 

 

 

KOLEJNE SPOTKANIA:

5 KWIETNIA 2022 | WTOREK | GODZINA 17.00
Pasja – motywy obrazowe Męki Pańskiej w sztuce średniowiecza
Kinga Krasnodębska
wystawa „Misterium Światła. Sztuka średniowieczna na Pomorzu”

17 MAJA 2022 | WTOREK | GODZINA 17.00
Dawna broń i jej przedstawienia w sztuce średniowiecznej Pomorza
Justyna Bądkowska
wystawy „Misterium Światła. Sztuka średniowieczna na Pomorzu” i „Ukryte znaczenia. Sztuka na Pomorzu w XVI i XVII wieku”

7 CZERWCA 2022 | WTOREK | GODZINA 17.00
Sztuka czasów reformacji na Pomorzu
Monika Frankowska-Makała
wystawa „Ukryte znaczenia. Sztuka na Pomorzu w XVI i XVII wieku”

Misterium Światła: http://bityl.pl/7lW6Y
Ukryte znaczenia: http://bityl.pl/EB2Ey Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama