Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Miejsce na imprezy integracyjne. Sprawdź wiosenne trendy

W ubiegłym roku nastąpił boom na wydarzenia online. Wybrane platformy do organizacji tego typu eventów odnotowały nawet 100-krotny wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem . Dziś firmy poszukują realnych miejsc na imprezy integracyjne. Zdecydowana część pracowników pragnie spotkań na żywo, a także wyjazdów. I choć specjaliści podają, że blisko 60 proc. eventów nadal może być organizowanych online – obserwacje rynkowe pokazuję zupełnie co innego. Wiosną nastąpi boom na wyjazdowe imprezy integracyjne.
Miejsce na imprezy integracyjne. Sprawdź wiosenne trendy

Wiosna i jesień to najpopularniejsze okresy na organizację wyjazdów integracyjnych. Warto rozważać różne opcje i kierunki. Nawet jeśli firma ma ograniczony budżet, nadal może zorganizować krótki wyjazd dla swoich pracowników. A jakie kierunki będą popularne na wiosnę? I na jakie atrakcje postawią organizatorzy? 

Miejsce na imprezy integracyjne – firmy kochają outdoor

Kierunek wyjazdu, choć bardzo ważny, zaczął schodzić na drugi plan. Dla firm istotny jest zwłaszcza harmonogram wyprawy integracyjnej, a także atrakcje, jakie jest w stanie zapewnić wybrany obiekt. Tradycyjnie, firmy wybierają mniejsze miejscowości w górach, czy nad morzem. Ogromny nacisk stawiają na to, czy dany hotel organizuje atrakcje outdoorowe. 

 – Kierunek wyjazdu odgrywa ogromną rolę, jednakże na pierwszym planie pojawiają się aspekty związane z możliwościami danego hotelu. Firmy pytają, czy posiada możliwość organizacji zabaw na zewnątrz, ogniska czy grilla. W modzie są tradycyjne rozrywki, ale także te gwarantujące adrenalinę. Wiele osób pragnie normalności w tradycyjnym wydaniu. Istotne jest otoczenie hotelu i okoliczności przyrody. Pracownicy nastawieni są na kontakt z drugim człowiekiem, niekoniecznie chcą brać udział w wyjazdach, które mają napięty harmonogram – mówi Katarzyna Bemsz z Agencji Eventowej Commplace.

Dużą popularnością cieszą się także wypady survivalowe w góry. To świetna okazja do team bulidingu. 

Jak outdoor to tylko w górach

Firmy często wybierają pensjonaty w górach. Dlaczego? Gwarantują one wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. A jakie atrakcje są w modzie? 

 – W modzie jest wszystko to, co zdrowe i naturalne. Firmy pytają, czy posiadamy własne wypieki, a także jaki rodzaj żywności oferujemy. Wśród atrakcji modne jest degustowanie regionalnych smaków, a także obcowanie z przyrodą. Pracownicy są zainteresowani spływami kajakowymi, a także tym, aby organizatorzy zapewniali scenariusze wyjazdów szyte na miarę potrzeb danej organizacji – mówi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert Dworu Korona Karkonoszy.

Co jeszcze jest w trendzie? Warsztaty parzenia kawy, a także kuchnia inspirowana SLOW FOOD. 

Firmy szukają też eleganckich wnętrz

Organizatorzy imprez poszukują także eleganckich wnętrz. Standardowe sale odeszły w zapomnienie. Przedsiębiorstwa nie chcą już organizować eventów w nudnych wnętrzach szkoleniowych. Poszukują alternatywnego wystroju, elegancji, a także ekstrawagancji. 

Popularną opcją jest wynajmowanie całych ośrodków na wyłączność. Firmy także poszukują pensjonatów, które zapewnią im oddzielne miejsce na ogniska albo grillowanie. Cenią także obiekty, które są przystosowane do przyjmowania większej liczby osób – posiadają własne sale przystosowane do prowadzenia szkoleń i spotkań networkingowych. Wszystko jednak zależy od preferencji zespołu i wymagań pracodawcy. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama