Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

AWILUX ROCK ON, czyli podsumowanie roku w mocnym stylu!

AWILUX ROCK ON to wydarzenie, które przed ekranami zgromadziło przedstawicieli branży stolarki otworowej na corocznej gali podsumowującej osiągnięcia leszczyńskiego producenta stolarki w klasie premium. Choć wydarzenie zorganizowano ponownie w formie online, tym razem odbyło się ono w akompaniamencie mocnej muzyki oraz równie mocnych trunków.
AWILUX ROCK ON, czyli podsumowanie roku w mocnym stylu!
Autor: Fot. AWILUX

AWILUX ROCK ON to kolejna odsłona uroczystej gali, która co roku podsumowuje sukcesy zarówno samej firmy AWILUX, jak i jej partnerów handlowych. Towarzysząca uczestnikom rockowa muzyka z mocnym akcentem zakończyła udany rok 2021 oraz energetycznie wprowadziła zgromadzonych gości w pełen nowych możliwości, nakierowany na sukces 2022. 

- Pomimo trudności, z którymi w minionych dwunastu miesiącach musieli zmierzyć się zarówno inwestorzy, partnerzy, jak i pracownicy AWILUX, udało zakończyć się rok 2021 z mocną pozycją - powiedział Marek Sprengel, prezes zarządu AWILUX, rozpoczynając rockowy wieczór. 

Głośne osiągnięcia 

Gala AWILUX ROCK ON zgromadziła partnerów handlowych, którzy w 2021 roku osiągnęli najwyższe wyniki sprzedażowe. Opinie i komentarze laureatów stanowiły ukłon w stronę wysokiej jakości rozwiązań, niezawodnego doradztwa technicznego oraz serwisu firmy AWILUX, z równoczesnymi podziękowaniami za udaną i owocną współpracę. 

Siedmioprocentowy wzrost sprzedaży, inwestycje mające na celu rozbudowę firmy oraz wzbogacenie oferty o nową linię produktów stolarki okiennej aMOTION to tylko niektóre z zeszłorocznych osiągnięć. Jak szacuje Rafał Buczek z AWILUX, w 2021 roku wzrost mógłby wynieść nawet o ponad 15 milionów PLN więcej, gdyby nie przerwy w łańcuchach dostaw. W dalszym ciągu w 2021 roku niemal połowa sprzedaży firmy AWILUX dotyczy rynku niemieckiego, a rodzimy rynek plasuje się na drugiej pozycji. Pozostała część sprzedaży kierowana jest do Belgii, Luksemburga oraz w mniejszej części, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i Francji. W 2021 roku zauważono znaczne zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami aluminiowymi w Polsce.

Dobre rock-owania na przyszłość  

Jak zapewnił Marek Sprengel, prezes zarządu AWILUX, rok 2022 będzie stał pod znakiem przywrócenia tych walorów AWILUX, z których znana jest firma jak m.in. terminowość i kompletność dostaw, które to najbardziej ucierpiały poprzez brak ciągłości dostaw, przy równoczesnym dalszym rozwoju firmy, by dorównać kroku partnerom handlowym oraz iść razem w przyszłość. W 2022 rok firma wkroczyła z mocnym akcentem, poszerzając ofertę produktową o kolosalne AWIDOOR Pivot. Nowa hala produkcyjna, która obejmuje około 3000 m2 oraz wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia do produkcji stolarki aluminiowej, ma na celu zwiększenie możliwości firmy w tym zakresie. Z kolei rozmowy z architektami zapoczątkowane na styczniowych targach 4 Design Days w Katowicach, mają otworzyć nowe kanały sprzedaży. 

Jak przewiduje Marek Sprengel, problem zerwanych łańcuchów dostaw nadal będzie obecny, a zmian należy oczekiwać najwcześniej w drugiej połowie tego roku. 

AWILUX ROCK ON wpisało się w pamięć uczestników gali dzięki bogatej oprawie muzycznej i efektom wizualnym wykorzystującym najnowocześniejsze technologie. Poświęcony biznesowi wieczór upłynął w atmosferze klasycznego rocka i mocnych trunków, tworząc niepowtarzalny klimat tego pamiętnego wydarzenia. Wykorzystując zdobycze technologiczne AWILUX stworzył własne, niewielkie studio telewizyjne, z którego nadawano relację na niemalże cały świat tak, aby najlepsi partnerzy biznesowi mieli możliwość bezpiecznego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu z domu. Choć obecna na świecie sytuacja pandemiczna ponownie nie pozwoliła na zgromadzenie wszystkich gości w jednym miejscu, to niezwykły klimat AWILUX ROCK ON połączył zarówno osoby prowadzące w studiu jak i uczestników przed monitorami, tworząc wyjątkową atmosferę, wzbogaconą mocnymi dźwiękami, zapewnionymi przez utalentowane artystki - skrzypaczkę Barbarę Szelągiewicz oraz wiolonczelistkę Agnieszkę Kowalczyk. 

Dodatkowe informacje o firmie AWILUX:

AWILUX Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy Schüco. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają nowoczesne i zautomatyzowane linie produkcyjne, a także wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem AWILUX Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. AWILUX Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów Schüco  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu AWILUX dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

Fot. AWILUXOceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama