Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Informacje o rekrutacji zimowej (na studia I i II stopnia do 31. 03. 2022)

Informacje o rekrutacji zimowej (na studia I i II stopnia do 31. 03. 2022)

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa, pierwszej i najbardziej wyspecjalizowanej w obszarze bezpieczeństwa  uczelni w Polsce, trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe, które rozpoczną się od marca 2022! https://www.wsb.net.pl/

CZTERNAŚCIE KIERUNKÓW W UCZELNI otrzymało pozytywną ocenę jakości kształcenia wydaną przez Polską Komisję Akredytacyjną.

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa wewnętrznego oferujemy możliwość studiowania tej problematyki na studiach licencjackich na wydziałach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Koszalinie https://www.wsb.net.pl/koszalin/studia-i-stopnia/bezpieczenstwo-wewnetrzne/ i Gdańsku https://www.wsb.net.pl/gdansk/studia-i-stopnia/bezpieczenstwo-wewnetrzne/. Na wydziale gdańskim otwarta jest także propozycja kontynuowania nauki bezpieczeństwa wewnętrznego w ramach studiów II stopnia — magisterskich https://www.wsb.net.pl/gdansk/studia-ii-stopnia/bezpieczenstwo-wewnetrzne/. Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne w WSB umożliwia studiowanie więcej niż jednej specjalności.

Wydział gdański WSB umożliwia również podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie bezpieczeństwa morskiego państwa, rozwoju gospodarki morskiej, transportu morskiego, współpracy międzynarodowej oraz ochrony obszarów morskich na studiach licencjackich: Bezpieczeństwo morskie https://www.wsb.net.pl/gdansk/studia-i-stopnia/bezpieczenstwo-morskie/.

O kluczowej roli Bezpieczeństwa zdrowotnego w życiu indywidualnych osób, firm, zakładów, regionów i całego kraju obecnie nie trzeba przekonywać nikogo. Studia licencjackie na tym kierunku oferują wydziały: w Gdańsku https://www.wsb.net.pl/gdansk/studia-i-stopnia/bezpieczenstwo-zdrowotne/ i Giżycku https://www.wsb.net.pl/gizycko/studia-i-stopnia/bezpieczenstwo-zdrowotne/. Współcześnie bardziej niż kiedykolwiek rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu zarządzania systemem ochrony zdrowia oraz diagnostów badających świadomość prozdrowotną społeczeństwa. Studiując można wybrać kilka specjalności dopasowując profil swojego wykształcenia do planowanej kariery zawodowej.

Program kształcenia na studiach licencjackich na kierunku bezpieczeństwa publicznego w Bartoszycach https://www.wsb.net.pl/bartoszyce/studia-i-stopnia/bezpieczenstwo-publiczne/  opiera się na zdobywaniu umiejętności potrzebnych do pracy w zawodach związanych z ochroną i zarządzaniem bezpieczeństwem w skali globalnej i lokalnej. Wyposaża w wysokie kompetencje w zakresie zarządzania bezpieczeństwem obywateli i  logistyki w sytuacjach kryzysowych, potrzebnych pracownikom w organach ścigania i innych służbach mundurowych. 

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa kształcimy również specjalistów na kierunkach humanistycznych. Studia w obszarze nauk o bezpieczeństwie to jedna z najpopularniejszych ścieżek kształcenia na naszej uczelni, co znajduje swoje odzwierciedlenie także w organizacji treści programowych pedagogiki wykładanej na wydziałach gdańskim  https://www.wsb.net.pl/gdansk/studia-i-stopnia/pedagogika/  i bartoszyckim  https://www.wsb.net.pl/bartoszyce/studia-i-stopnia/pedagogika/  i psychologii na wydziałach: gdańskim https://www.wsb.net.pl/gdansk/studia-i-stopnia/psychologia/ , koszalińskim https://www.wsb.net.pl/koszalin/studia-i-stopnia/psychologia/, giżyckim https://www.wsb.net.pl/gizycko/studia-i-stopnia/psychologia/. Celem studiów jest przygotowanie naszych studentów do prowadzenia działań opiekuńczych, resocjalizacyjnych, terapeutycznych. Zarówno na pedagogice, jak i psychologii istnieje możliwość studiowania kilku specjalności jednocześnie.

Stosujemy indywidualne podejście do studenta zarówno w programie, jaki i w formie studiowana. Studia na naszej Uczelni odbywają się zarówno w trybie stacjonarnym, zaocznym jak i indywidualnym, co pozwala kandydatom wybrać styl nie kolidujący z ich aktywnym życiem zawodowym i rodzinnym lub pełnionymi obowiązkami społecznymi.

Rynek pracy czeka na naszych absolwentów wysoko ceniąc ich wykształcenie sprofilowane na rozwiązywanie praktycznych zagadnień, znajomość negocjacji, aktualnych zagrożeń bezpieczeństwa i sposobów przeciwdziałania ich wystąpieniu, umiejętności ograniczania skutków kryzysów. Projektujemy plany studiów dla poszczególnych kierunków i specjalności w oparciu o obserwację rynku pracy oraz współpracę z pracodawcami, która ma wpływ na dopasowanie programu kształcenia do realnych, obecnych wymagań stawianych przez pracodawców.

Nauka w semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022 zgodnie z oczekiwaniami studentów, rekomendacjami i wytycznymi MEiN odbywać się będzie w formie on-line (zdalnie), na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach podyplomowych (nie dotyczy: zajęć terenowych).

W czasach szybko zmieniającego się rynku pracy najlepszą strategią jest inwestowanie w edukację o nastawieniu praktycznym. Popyt na specjalistyczną wiedzę i umiejętności na współczesnym rynku pracy ciągle się powiększa. Odpowiedzią Uczelni jest bogata oferta studiów podyplomowych dotycząca wszystkich jej wydziałów tj. w Poznaniu, Gdańsku, Gliwicach, Bartoszycach, Giżycku, Jaworznie, Skoczowie, Jastrzębiu-Zdrój, Koszalinie. https://www.wsb.net.pl/podyplomowe/ Rekrutacja na studia podyplomowe trwa cały czas. Zapraszamy! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama