Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Gigi Cargo Partnerem Srebrnym Pogoni Szczecin

Miło nam powitać na pokładzie naszej załogi firmę GiGi Cargo. To nasz nowy Partner Srebrny i mamy z tego powodu wiele satysfakcji!
Gigi Cargo Partnerem Srebrnym Pogoni Szczecin

- Jestem emocjonalnie związany z Pogonią Szczecin poprzez udział mojego syna w treningach zespołu w roczniku 2010. Poza tym aktywnie uprawiam sport - gram w tenisa i uwielbiam wszystko związane ze sportem. Poza tym podoba mi się w jaki sposób pan prezes Jarosław Mroczek prowadzi klub sportowy - o motywach zawarcia porozumienia mówi Sebastian Piórkowski, właściciel firmy GiGI Cargo.

 

Nasz Partner od 2008 roku świadczy usługi w branży transportu międzynarodowego, w tej materii współpracując z wieloma zakładami produkcyjnymi oraz firmami z zapleczem medycznym. Praca przebiega w oparciu o kilka fundamentów, które są wyznacznikiem jakości. Zawiera się w tym terminowość dostaw produktów do klienta, ale także doświadczenie branżowe - pracownicy GiGI Cargo wiedzą, jak obsługiwać każdy rodzaj ładunku. To również krótki czas reakcji na wszelkie zapytania od klientów marki - transparentność to klucz do zaufania i wypracowanej, stałej renomy. Firma posiada pełną telematykę na pokładzie floty, która jest wykorzystywana do celów zarządzania transportem.

 

GiGi Cargo to realizacja zleceń na najwyższym poziomie - w oparciu o wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje, a także pasję do wykonywania swoich obowiązków.

 

- Z naszych usług mogą korzystać wszystkie firmy potrzebujące partnerów w transporcie międzynarodowym. Mamy tylko polskich kierowców, 14 lat doświadczenia w branży i bardzo, ale to bardzo wymagających klientów. Jesteśmy jedną z niewielu firm z certyfikatem AEO S, wszystkimi certyfikatami medycznymi oraz pracującymi w oparciu o doskonałość operacyjną - uzupełnia Sebastian Piórkowski.

 

Jak dobrze, że spoglądamy w tym samym kierunku!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 22°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama