Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

Biznes i Finanse

Olivia Centre  - Sportowe DNA biznesu
Olivia Centre - Sportowe DNA biznesu

Liczne badania potwierdzają, że jednym z najkorzystniej wpływających na integrację i pobudzenie kreatywności wśród pracowników jest sport. Wspieranie pasji pracowników podnosi satysfakcję z pracy, wpływa na dobre relacje, a w obecnej, post pandemicznej nierzadko ma również wymiar rekonwalescencyjny. Pracodawcom natomiast pomaga w budowaniu więzi między pracownikami i powrotom do biur z pracy zdalnej.

Wczoraj, 22:18
OKAM z atrakcyjną ofertą powierzchni komercyjnej do wynajęcia na Żeraniu
OKAM z atrakcyjną ofertą powierzchni komercyjnej do wynajęcia na Żeraniu

Na terenie działki na warszawskim Żeraniu, OKAM zorganizował spotkanie dla agentów komercyjnych, podczas którego przedstawił ofertę najmu istniejącej powierzchni komercyjnej. Na 62 ha terenów zakupionych przez dewelopera w 2021 r., znajdują się atrakcyjne powierzchnie do wynajęcia. Wśród nich przestrzenie biurowe, magazynowe i produkcyjne, place i miejsca na reklamę, a także na organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Wczoraj, 22:09
O ile skoczą ceny mieszkań
O ile skoczą ceny mieszkań
17.05.2022 21:18
InPost z nową siedzibą w Krakowie
InPost z nową siedzibą w Krakowie

InPost, lider rynku nowoczesnych usług logistycznych w Polsce przenosi siedzibę główną do krakowskiego kompleksu Ocean Office Park. Firma wynajęła 8300 mkw. powierzchni w budynku B, realizowanym w tej inwestycji. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków najmu spółce doradzała firma Walter Herz.

17.05.2022 00:16
Metale szlachetne w chwilowej niedyspozycji, ale popyt na bezpieczeństwo będzie rósł
Metale szlachetne w chwilowej niedyspozycji, ale popyt na bezpieczeństwo będzie rósł

Notowania metali szlachetnych aktualnie nie wyglądają zachęcająco, jednak wiele wskazuje na to, że popyt na bezpieczeństwo będzie rósł. Traci nawet Wall Street, która przez ostatnie dwa lata z sukcesem robiła dobrą minę do złej gry.

16.05.2022 22:55
Partner biznesowy w czasach kryzysu – czego oczekują klienci?
Partner biznesowy w czasach kryzysu – czego oczekują klienci?

2021 r. był kolejnym niełatwym rokiem w biznesie. Firmy zdają sobie sprawę, że dynamicznie zmieniający się świat wymaga zdecydowanych kroków, jasnych wytycznych i właściwych decyzji. Ponadto mają świadomość, że zaufanie opinii publicznej i konsumentów do świata biznesu buduje się poprzez małe, ale konkretne działania. Nie tylko na co dzień, ale także – a może zwłaszcza – w sytuacjach trudnych i krytycznych.

16.05.2022 21:43
Jak sprzedawać kolejne produkty aktualnym klientom?
Jak sprzedawać kolejne produkty aktualnym klientom?

Pozyskanie nowego klienta to długotrwały proces. Obecnie, w dobie dużej konkurencji, firmy koncentrują się na tym, jak sprzedawać kolejne produkty aktualnym klientom. Pozyskani konsumenci mogą częściej wybierać usługi danej firmy, są także mniej podatni na ofertę konkurencji. W celu sprzedaży kolejnych produktów tej samej grupie, wykorzystuje się CLV, czyli pomiar wartości życiowej klienta.

16.05.2022 21:38
Bezpieczeństwo aktywów zainwestowanych w kryptowaluty
Bezpieczeństwo aktywów zainwestowanych w kryptowaluty

Rynek kryptowalut od tygodnia dramatycznie pikuje: Bitcoin i Ethereum zanotowały około 20% spadek. Z TOP 10 kryptowalut pod względem wielkości kapitalizacji (Market Cap), token LUNA odnotował 99,9% spadek w ciągu zaledwie tygodnia (!), w tym 98% przez dobę – w efekcie spadł na 186. pozycję w rankingu Market Cap.

14.05.2022 22:16
Polskie firmy zwiększają liczbę aut flotowych. Sieć serwisów samochodowych na tym zyska?
Polskie firmy zwiększają liczbę aut flotowych. Sieć serwisów samochodowych na tym zyska?

Co druga polska firma zamierza zwiększyć liczebność flot w ciągu najbliższych trzech lat. Wynik plasuje się zdecydowanie powyżej średniej unijnej. Bowiem w całej Europie powiększenie floty planuje 43 proc. przedsiębiorstw. Zwiększenie liczby pojazdów firmowych to ogromne wyzwanie dla serwisów samochodowych, które będą musiały sprostać wyzwaniom napraw tych aut. To także szansa na rozwój biznesu. Sieć serwisów samochodowych zapewnia firmie szybką naprawę pojazdów w atrakcyjnej cenie.

13.05.2022 22:18
Imprezy integracyjne w górach. Jakie scenariusze są na topie?
Imprezy integracyjne w górach. Jakie scenariusze są na topie?

Imprezy integracyjne w górach to świetna okazja do tego, aby spędzić czas w gronie swoich współpracowników. Podczas tego typu wydarzeń wielu pracodawców pyta o szyte na miarę scenariusze, które sprawią, iż wyjazd nabierze wyjątkowego charakteru. Firmy organizujące eventy prześcigają się w pomysłach. Warto sprawdzić, jakie scenariusze są na topie i wdrażać je w życie.

12.05.2022 23:03
„Tu jest jakby luksusowo", czyli Polacy a marki premium
„Tu jest jakby luksusowo", czyli Polacy a marki premium

Segment marek luksusowych odnotował wzrost r/r o prawie jedną czwartą. Pandemia, a także perturbacje na rynku nie zatrzymały rozwoju największych firm w Polsce. Polacy pokochali marki premium. Co cieszy się największym zainteresowaniem? To przede wszystkim luksusowe samochody, elegancka i nietuzinkowa odzież, perfumy z wyższej półki, a także akcesoria do uprawiania sportów. Zamożni konsumenci uwielbiają spersonalizowane kije do golfa, quady w nietypowych kolorach czy ręcznie robione wędki.

12.05.2022 22:24
Co czwarty Polak sięga dziś po produkty roślinne, ich rynek rozwija się w rekordowym tempie, a za pięć lat może być trzykrotnie większy
Co czwarty Polak sięga dziś po produkty roślinne, ich rynek rozwija się w rekordowym tempie, a za pięć lat może być trzykrotnie większy

Już co czwarty konsument w Polsce regularnie sięga po produkty roślinne [1], a ich rynek rozszerza się w rekordowym tempie 40 proc. rocznie [2]. Wybierając żywność, coraz częściej kierujemy się nie tylko ceną, smakiem czy korzyściami zdrowotnymi, ale również jej wpływem na środowisko. „W tej części Europy nie ma drugiego tak otwartego na innowacje społeczeństwa, a produkty coraz bardziej przyjazne zarówno zdrowiu, jak i planecie, to żywność przyszłości” - tłumaczy Marek Sumiła, dyrektor zarządzający Danone i Żywiec Zdrój.

12.05.2022 22:20
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniuAutor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Świąteczne gotowanie na gazieAutor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza: Zestaw sosów bardzo ostrych – piekielne trio od Roleski
Reklama