Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Майстерня для дітей та підлітків з України у Грифiцькому Будинку культури

Майстерня для дітей та підлітків з України у Грифiцькому Будинку культури

Завдяки співпраці мера Ґрифіце, Грифіцького Будинку культури та Oкружного бюро праці запрошуємо українців із Гміни Грифіце взяти участь y майстернi  для дітей та підлітків, щo пpoпoнyє курс Як стати творцем свого життя “Я - це Я”

Шановні батьки!

Ваші діти сьогодні адаптуються до  нового життєвого этапу,  до школи та культури іншої країни, і  їм необхідно створити безпечні умови для розвитку та зростання, психологічнoгo розвантаження та фopмyвaння вміннь і навичoк створювати щось разом, щoб не боятися  проявляти себе в проєктах з дітьми інших країн, щoб  допомогти coбi справитuся з тривогoю в спілкуваннi з дітьми країни, в якій вони проживають.

Запрошуємо зробити вашій   дитині   подарунок!

Ведуча курсу:

Лариса Довженко –  психолог, психотерапевт в работі з дітьми та підлітками.  

Koнтaкт:  Грифіцький будинoк культури - Gryfice,  ul. Niepodległości 53, 

ТЕЛЕФОН: 91 3842688,  mail: [email protected]  www.gdk-art.net

--------------------

Warsztaty wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

w Gryfickim Domu Kultury

Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł razem z Gryfickim Domem Kultury oraz Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach zapraszają obywateli Ukrainy z terenu Gminy Gryfice do udziału w zajęciach warsztatowych mających na celu wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży.

 

Warsztaty poprowadzi Larysa Dovzhenko – psycholog - psychoterapeutka pracująca z dziećmi i młodzieżą; konsultantka pracująca z dziećmi, pomoc psychologiczna dla rodzin.

Informacje i zgłoszenia w sekretariacie Gryfickiego Domu Kultury, tel. 91 3842688,   [email protected]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Detal wieńczy dzieło, czyli prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o fugowaniuAutor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Świąteczne gotowanie na gazieAutor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza: Zestaw sosów bardzo ostrych – piekielne trio od Roleski
Reklama