Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama

„MÓJ ŚWIAT ZNANY I NIEZNANY”- relacja z wernisażu wystawy ceramiki GRAŻYNY CIEPŁOWSKIEJ

W czwartek, 10 lutego w Muzeum i Galerii „BRAMA” odbył się wernisaż wyjątkowej wystawy - „Mój świat znany i nieznany” autorstwa Grażyny Ciepłowskiej, kobiety o duszy artystycznej i pasjonatki rękodzieła, marzycielki i osoby wrażliwej na eteryczne piękno przyrody świata zarówno tego bliskiego i znanego, jak również tego odległego i nieznanego, za którym tęskni.
„MÓJ ŚWIAT ZNANY I NIEZNANY”- relacja z wernisażu wystawy ceramiki GRAŻYNY CIEPŁOWSKIEJ

Wśród przedstawionych prac dominują dzbany, lampy, misy i przedmioty dekoracyjne z motywami ziół, kwiatów i ptaków, oraz te, przywołujące na myśl przyrodę dalekich oceanów i ciepłych mórz, prace przyciągające uwagę swoją różnorodnością. Na ekspozycji są rzeźby ceramiczne, które powstały w zaciszu prywatnej pracowni oraz podczas plenerów Artystycznych Spotkań Przyjaciół w Rybokartach.

Na wystawie możemy się przekonać, że ceramika daje niezrównaną możliwość plastyczną. Szkliwo ceramiczne umożliwia stosowanie technik, których efekty są nieosiągalne poza tą materią.

Wystawa jest eksponowana w Muzeum i Galerii „BRAMA” do końca lutego br. Serdecznie zapraszamy.

/Foto: Piotr Poliński/Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 22°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Autor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Autor komentarza: SylwiaTreść komentarza: Nigdy nie myślałam, ze odważ się kłaść płytki aż do momentu gdy zapragnęłam zmiany w mieszkaniu. W salonie i przedpokoju położyłam płytki z elastycznego klinkieru Elastolith. Dzięki nim uzyskałam przepiękny efekt cegły na ścianie. Praca z nimi to czysta przyjemność ponieważ łatwo się je docina i montuje. Innowacyjnością zaś jest właśnie fuga, której rolę odgrywa klej montujący, takie 2w1. Klej-fuga jest dostępna w różnych kolorach więc bezproblemowo można wybrać tą najbardziej pasującą.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:52Źródło komentarza: Autor komentarza: WandziaTreść komentarza: Użytkuję sprzęt AGD firmy Solgaz i jestem bardzo zadowolona z ich innowacyjnych rozwiązań, który nie tylko przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie ale i samoczynnie włączają okap kuchenny po wykryciu gotowania. Już nie mam problemu, ze zapomniałam, a jak mi się przypomniało to miałam brudne ręce i okap nadawał się do ponownego mycia. Jeżeli chodzi o sprzątanie to w kuchni nie mam już tłustego osadu na szafkach gdyż kuchenka gaz pod szkłem to wyeliminowała.Data dodania komentarza: 09.12.2021, 21:42Źródło komentarza: Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Ghost pepper byłby super ale za słodki jak dla mnie i mojej rodzinki. Ale wkońcu znalazłem jakiś ostry sos który jest ostry...Data dodania komentarza: 28.11.2021, 23:34Źródło komentarza:
Reklama