Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama eko zywnosc

„MÓJ ŚWIAT ZNANY I NIEZNANY”- relacja z wernisażu wystawy ceramiki GRAŻYNY CIEPŁOWSKIEJ

W czwartek, 10 lutego w Muzeum i Galerii „BRAMA” odbył się wernisaż wyjątkowej wystawy - „Mój świat znany i nieznany” autorstwa Grażyny Ciepłowskiej, kobiety o duszy artystycznej i pasjonatki rękodzieła, marzycielki i osoby wrażliwej na eteryczne piękno przyrody świata zarówno tego bliskiego i znanego, jak również tego odległego i nieznanego, za którym tęskni.
„MÓJ ŚWIAT ZNANY I NIEZNANY”- relacja z wernisażu wystawy ceramiki GRAŻYNY CIEPŁOWSKIEJ

Wśród przedstawionych prac dominują dzbany, lampy, misy i przedmioty dekoracyjne z motywami ziół, kwiatów i ptaków, oraz te, przywołujące na myśl przyrodę dalekich oceanów i ciepłych mórz, prace przyciągające uwagę swoją różnorodnością. Na ekspozycji są rzeźby ceramiczne, które powstały w zaciszu prywatnej pracowni oraz podczas plenerów Artystycznych Spotkań Przyjaciół w Rybokartach.

Na wystawie możemy się przekonać, że ceramika daje niezrównaną możliwość plastyczną. Szkliwo ceramiczne umożliwia stosowanie technik, których efekty są nieosiągalne poza tą materią.

Wystawa jest eksponowana w Muzeum i Galerii „BRAMA” do końca lutego br. Serdecznie zapraszamy.

/Foto: Piotr Poliński/Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 14°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1000 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama